فهرست اخبار فهرست اخبار

تجلیل از بانوان همکار دارای حجاب برتر در مدیریت شعب استان یزد

در مراسمی از تعدادی از بانوان همکار ملبس به چادر در مدیریت شعب استان یزد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، در مراسمی از تعدادی از بانوان همکار ملبس به چادر تجلیل شد.

مدیر شعب استان یزد در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از بانوان با پوشش چادر اظهار داشت: حجاب فقط به پوشش ظاهر انسان ها و تنها منحصر به بانوان نیست، حجاب شامل حجاب رفتار و حجاب گفتار نیز می شود.

صیدنبی حیدریان گفت: حجاب هیچ محدودیتی برای حضور بانوان در جامعه نیست و هر فردی در هرجایگاه و شغلی می تواند با رعایت کامل حجاب ، نقش اثر گذاری در جامعه داشته باشد و بانوانی که پوشش چادر را انتخاب نموده‌اند مصداق عینی شعار” حجاب محدودیت نیست، مصونیت است” می باشند.

وی افزود: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و مقید بودن به پوشش عفیفانه در بین افراد جامعه می تواند به رشد و توسعه کشور کمک کند چون رشد هر جامعه ای مستلزم داشتن نسلی سالم از نظر جسمی و اخلاقی است. و توجه به اين امر مهم سبب حفاظت از ارزش وجودی زنان در ادارات می‌شود، بنابراين همه بايد در راستای نهادينه كردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تلاش كنند.

حیدریان ضمن تشکر از اقدام شورای امر به معروف و نهی ازمنکر، حجاب را اصلی ترین عامل در حفظ سلامت و صحت روابط، به ویژه در محیط های کاری دانست و اظهار داشت: اين نوع اقدامات مي تواند مشوقي براي بانوان براي انتخاب پوشش و حجاب برتر باشد. وی ضمن ادای احترام به کلیه بانوان همکار در بانک، حجاب را منحصر به چادر ندانست، اما چادر را بهترین و کامل ترین حجاب و تأمین کننده کامل نظرات شرع مبین و عرف فرهنگی در ایران اسلامی دانست.

در پایان این مراسم با اهدای یک قواره چادر مشکی و لوح تقدیر ارسالی از شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک و هدیه از طرف مدیریت شعب استان از بانوان دارای حجاب برتر تجلیل به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/5/28