فهرست اخبار فهرست اخبار

برگزاری جلسه انتظامات استان یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان یزد، جلسه انتظامات این مدیریت با حضور سیدروح الله میرصانعی، رییس دایره انتظامات و سینا میرسیان، کارشناس امور مهندسی اداره کل حفاظت وامور ایمنی بانک برگزار شد.

رییس دایره انتظامات اداره کل حفاظت و امور ایمنی بانک در جمع مسیولین دفتر حراست استان و همکاران انتظامات این مدیریت ضمن عرض خداقوت و تبریک ایام الله مبارک فجر به همکاران انتظامات استان، گفت: انشااله بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا و افرادی باشیم که برای انقلاب زحمت کشیده‌اند.

سیدروح الله میرصانعی با ذکر حدیثی از پیامبر اکرم (ص) در وصف شغل نگهبانی جهت حفظ اموال بیت‌المال گفت: دو چشم در آخرت گریان نیست، چشمی که از ترس خدا بگرید و چشمی که در راه خدا تا صبح نگهبانی بدهد.

در ادامه رییس دفتر حراست استان ضمن خیرمقدم به همکاران اداره کل حفاظت و امور ایمنی، ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

محمدحسن انتظاری عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت کلمه، همراهی مردم و رهبری امام راحل(ره) دانست و اظهار داشت: استان یزد در سال 1357 چهار شهید تقدیم انقلاب نموده و تعداد شهدای استان در حال حاضر حدود 4000 شهید می باشد که از افتخارات این استان است.

در پایان ، مسیول دفتر حراست و پرسنل انتظامات استان مسایل و مشکلات خود را با رییس دایره انتظامات و کارشناس اداره کل حفاظت و امور ایمنی بانک در میان گذاشتند.
آخرین بروزرسانی 1398/11/26