پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

گذري بر اقدامات رفاهي بانك در دهه 70

متني كه در ادامه مي خوانيد مربوط به افتتاح ناهارخوری کارکنان ادارات و شعبه مرکزی و خريد خريد زمين ويژه فوتبالیست های بانک به ترتيب در سال هاي 72 و 75 مي باشد.

  • افتتاح ناهارخوری کارکنان ادارات و شعبه مرکزی

در راستای اقدامات رفاهی مسوولین بانک مسکن، ناهارخوری کارکنان ادارات و شعبه مرکزی بانک در تاریخ 16 اسفندماه سال 72 با حضور آقای مهندس فرشچیان و اعضای هیات مدیره محترم بانک و روسای ادارات و جمعی از کارکنان افتتاح شد.

این ناهارخوری که با تلاش اداره تدارکات و خدمات افتتاح شد، روزانه با سرویس دهی مطلوب پاسخگوی تعداد کثیری از همکاران شاغل در ادارات و شعبه مرکزی است.

  • فوتبالیست های بانک صاحب زمین شدند

به دستور آقای مهندس فرشچیان مدیرعامل بانک و با همت و تلاش اداره تدارکات و خدمات و دایره ورزش زمین چمنی در کیلومتر 5 جاده تهران- ورامین آماده شد.

به گزارش دایره ورزش، با محصور نمودن زمینی به مساحت 8 هزار و 190 متر مربع زمین چمنی به مساحت 6 هزار و 50 متر با هزینه ای بالغ بر 50 میلیون ریال، برای استفاده پرسنل بانک مسکن آماده بهره برداری گردید که طبق برنامه تنظیمی دایره ورزش از این پس تیم های فوتبال بانک جهت تمرین های خود از امکانات زمین چمن استفاده خواهند نمود.

تاسیسات جانبی این مجموعه ورزشی شامل: رخت کن، دوش های آب گرم است که به زودی آماده بهره برداری می شوند.

در مراسم افتتاحیه ای که در روز 28 آبان برگزار شد، آقای مجید عسگری رییس اداره تدارکات و خدمات بانک مسکن به تشریح چگونگی ایجاد این زمین و حمایت های بی دریغ رییس و اعضای محترم هیات مدیره بانک پرداختند.

وی امکانات رفاهی که ظرف چندسال اخیر برای پرسنل بانک فراهم شده است را مرهون توجه مدیریت بانک دانستند.

این مراسم با انجام یک بازی تشریفاتی بین تیم فوتبال الف و ب بانک مسکن پایان یافت. لازم به ذکر است تیم فوتبال بانک پیش از این از سالن سرپوشیده مجتمع آموزشی، ورزشی و رفاهی بانک واقع در فرمانیه برای تمرین خود استفاده می نمود.

ديدگاه ها
هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر