تازه های اخبار تازه های اخبار

مسابه پیامکی ماه مبارک رمضان

شورای فرهمگی مدیریت شعب مازندران همزمان با ماه مبارک رمضان تلاش زیادی درجهت ارائه برنامه های مناسبتی ماه رمضان انجام داد و در همین راستا اقدام به برگزاری مسابقه ای پیامکی تحت عنوان رمضان ماه ضیافت الهی نمود.

مدیر شعب استان درجلسه شورا فرهنگی مدیریت خبر داد: سوالات مسابقه به صورت روزانه تهیه شده وهمکاران برای شرکت در این مسابقه باید در هر روز از ماه مبارک رمضان به سؤال مربوط به همان روز پاسخ می دادند و پاسخ ها را به سامانه پیامکی مدیریت ارسال می نمودند.

ایسان در ادامه از آمار 3547 پیامک ارسالی در ماه مبارک رمضان به سامانه پیامکی مدیریت خبر داد و تصریح کرد: 2954نفر به سوالات پیامکی پاسخ صحیح داده بودند که از این تعداد به قید قرعه 5نفرانتخاب شده و هدایای ارزنده ای به آنان تعلق گرفت.

بلوچی در ادامه افزود: با توجه به اینکه این اولین مسابقه فرهنگی بود که در مدیریت مازندران به صورت ارسال پیامک صورت می گرفت که با استقبال خیلی خوب کارکنان مواجه شد و در مجموع 3547نفر در این مسابقه شرکت کرده اند و در هر روز بیش از 150 پیامک به مسابقه ارسال شده است .

آقای بلوچی ، مدیر شعب استان ضمن اشاره به اینکه یکی از اهداف شورای فرهنگی مدیریت ، ارائه آموزش های غیر حضوری به مخاطبان می باشد افزود: اجرای چنین مسابقاتی که در آن سؤالات قرآنی مطرح می شود نوعی آموزش غیر حضوری برای علاقه مندان محسوب می شود و در راستای همین هدف چنین مسابقه ای در ماه مبارک رمضان مطرح شده است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/5