تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید عضو هیئت مدیره و مدیران ارشد بانک از برخی شعب مدیریت مازندران

با هدف ديدار از همكاران و ايجاد انگيزه مضاعف خدمت رساني، جعفر آقا ملایی عضو هیئت مدیره بانک با همراهی مدیران ارشد، بصورت همزمان و در سه منطقه جداگانه، از برخی شعب شهرستان آمل،ساری وقائمشهر و فریدونکنار و محمود آباد بازدید نمودند .

مصطفي تقوي مدير شعب استان ضمن ارائه گزارش اجمالی از عملكرد مديريت و شعب تحت پوشش ،حضور اولياي بانك را موجبات افزايش انگيزه و روحيه كاركنان براي خدمت رساني مطلوب تر دانست و ابراز امیدواری کرد  با ياري حق تعالی و تلاش کارکنان و با تكيه بر رهنمودهاي مديران ارشد بانك در جهت تحقق اهداف بانك بکوشیم .

 

آقا ملایی عضو هیئت مدیره بانک:

اصلي ترين برنامه هاي سال جاري بانک ، وصول مطالبات معوق در تمامي بخشها به ويژه وصول نقدی مطالبات است

آقا ملایی عضو هیئت مدیره بانک در این بازدید ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت مازندران ،در بخشی از سخنان  خود خاطر نشان نمود:يکي از اصلي ترين و با اولويت ترين برنامه هاي سال جاري بانک ، وصول مطالبات معوق در تمامي بخشها به ويژه وصول نقدی مطالبات است که انتظار مي رود تمامي کارکنان با تلاش مضاعف ، برنامه ريزي  و پيگيريهاي مستمر در این خصوص اقدام نمایند.

ايشان در ادامه  با تشريح عملکرد مطلوب مديريت مازندران در تمامي حوزه ها علي الخصوص وصول مطالبات بيان داشتند : حفظ شرايط موجود و همچنین کاهش مطالبات غیر جاری نيازمند برنامه ريزي  وپیگیری مستمر بوده تا از افزايش مطالبات در مراحل ابتدايي جلوگيري گردد.

آقا ملایی با تاکید بر حفظ اعتماد مشتریان ،احترام به مشتری و رعایت اخلاق حرفه ای را بهترین ابزار جذب منابع عنوان نمود واز همکاران خواستار شد تا با رعایت اصول مشتری مداری و اخلاق گرایی در ارتقای سطح کیفی رضایتمندی مشتریان بکوشند.

رعايت آراستگي شعب ، حرکت به سمت دانش محوری و به روز بودن تمامی همکاران از آمارهای شعب ورهنمودهای لازم به منظور ارتقاء کیفی عملکرد شعب، از ديگر سخنان عضو هيئت مديره بانك در اين بازديد بوده است .

نجفیان مدیر منابع انسانی:

هدایت و آموزش صحیح نیروی انسانی،سبب موفقیت بانک و پرسنل خواهد شد

نجفیان مدير امور منابع انساني طي سخناني سياست ها و استراتژي بانك را در بخش سرمايه هاي انساني بيان كرد و خواستار شد تا همكاران با تلاش و همت، بانك را در رسيدن به اهداف و برنامه ها منابع انساني ياري نمایند.

مدیر منابع انسانی با تاکید بر آموزش و بروز بودن دانش سازمانی افزود: نقش آموزش علاوه بر افزایش دانش ،سبب تبادل اطلاعات ، دانش کاری  و استفاده از تجربیات همکاران خواهد شد و هدایت و آموزش صحیح نیروی انسانی،موفقیتهایی را برای بانک و پرسنل به همراه خواهد داشت.

نجفیان خاطر نشان نمود:مدیریت مازندران با  داشتن پرسنل جوان و تحصیلکرده ،ضمن حفظ موفقیتهای  کسب شده ، می تواند با برنامه ریزی و عزم جدی درجهت تحقق اهداف و تکرار این موفقیتها اقدام نماید.

 

لاری مدیر امور استانها و بازاریابی:

با خدمات کارمزد محور درآمدهای بانک تحقق پیدا میکند

لاری مدیر امور استانها و بازاریابی  دربخشی از رهنمودهای خود خاطر نشان کرد: برنامه محوری از عوامل توسعه و پيشرفت شعب و بانك بوده و در این راستا خلاقیت و مشارکت کارکنان حائز اهمیت است تا با برنامه ریزی در جهت تحقق اهداف  بانک تلاش نمایند.

مدیر امور استانها و بازاریابی با تأكيد بر دانش كاري و اصل جانشين پروري خاطر نشان كرد : کارکنان  بايد با اشراف و تسلط بر بخشنامه ها و دستورالعمل هاي بانك از لحاظ دانش كاري بروز باشند . لذادر اين خصوص رئيس شعبه ، بهترين مدرس و مربی بوده كه هم باید در امر آموزش و هم جانشين پروري موفق عمل نماید و در این راستا بخشنامه خوانی را جدی گرفته و بصورت کاربردی و گروهی اجرا نموده  و ضمن به روز نمودن دانش شغلي ، برنامه محور حركت نموده و در راه تحقق اهداف بانك بصورت گروهي و تيمي عمل نمايد .

لاری با تاکید بر خدمات کارمزد محور و اهتمام بر آن افزود: امروز باید به سمت خدمات کارمزد محور حرکت نماییم چرا که با خدمات کارمزد محور درآمدهای بانک تحقق پیدا میکند و در این راستا ضمانتنامه بهترین در آمدزایی را برای ما خواهد داشت.

مدیر امور استانها و بازاریابی از دیگر موضوعات مهم بانک را پیگیری وصول مطالبات معوق دانست وخاطر نشان كرد : وصول مطالبات معوق باید در اولویت اول قرار گیرد چرا که نوعی جذب منابع صفر درصدی محسوب شده که هیچ هزینه ای ندارد.

شایان ذکر است مواردی چون پرستاری از  مشتریان ، بازاریابی مستمر ،رعايت آراستگي شعب ، جدی گرفتن خدمات کارمزد محور و به روز بودن تمامی همکاران از آمارهای شعب ، از ديگر رهنمودهای مدیر امور استانها و بازاریابی در اين بازديد بوده است .

 

 

 

صالحی مدیر امور پشتیبانی و ساختمان:

مدیر امور پشتیبانی و ساختمان بانک در بخشی از سخنان خود با تأکید بر اجرای الگوی واحد در بازسازی شعب خاطرنشان کرد : بانک مسکن یک بانک تخصصی بخش مسکن هست و یکی از ابزارهای رقابتی سیستم بانکی فضای داخلی و بیرونی و نظم بصری شعب است که تکلیف بانک مسکن را در این حوزه بیشتر می کند و باید نوآوری بیشتری به خرج دهیم تا در عرصه رقابتی سرآمد بانکها باشیم .

صالحی نقش زیباسازی و بازسازی شعب را در افزایش و جذب منابع جدید مهم تلقی کرد و اظهار نمود : قطعاً ایجاد محیط شاداب توأم با نظم بصری شعبه هم برای کارکنان و هم برای مشتریان در موفقیت شعبه موثر است.

صالحی با اشاره به لزوم زیباسازی و نوسازی شعب قدیمی و فرسوده و نقش آن در جذب مشتریان و افزایش سهم بازار افزود:با اجرای نوسازی و تغییر نما و امکانات داخلی شعب،شرایط برای ارائه خدمات در خور شان مشتریان بانک به شکل بهتری فراهم می شود و این آراستگی شعب  نقش کلیدی در حفظ و جذب مشتریان و تکریم ارباب رجوع دارد.

مدیر امور پشتیبانی همچنین در خصوص ارتباط مستمر کارکنان با مشتریان ، چیدمان شعب ، تماس مستقیم رئیس شعبه با مشتریان و بایگانی شعبه مطالب کامل و مبسوطی را ارائه نمودند.

 

 

خلجستانی مدیر امور حقوقی:

اعتبار سنجی صحیح ،کنترل و نظارت و رعايت بهداشت اعتباري در زمان پرداخت تسهيلات از معوقه شدن بسياري از پرونده ها جلوگيري مي نمايد

خلجستانی مدیر امور حقوقی در بخشی از سخنان خود با اشاره به پرداخت تسهیلات با رعایت بهداشت اعتباری افزود:مهمترین اصل در وصول مطالبات پیشگیری است که در این خصوص اعتبار سنجی صحیح و دقت در دریافت وثایق از امور مهم بوده و این امر باید به منظور پیشگیری از ایجاد مطالبات معوق ،در زمان صحیح و مناسب آن یعنی زمان اعطای تسهیلات صورت گیرد و در این خصوص کنترل و نظارت و رعايت بهداشت اعتباري در پرداخت تسهيلات از معوقه شدن بسياري از پرونده ها جلوگيري مي نمايد.

قابل ذکر است مدیر امور حقوقی بانک در خصوص استفاده حداکثری از ظرفیتهای  طرح میثاق و همچنین بند"ل" تبصره 16 قانون بودجه سال 98 به منظور تعین تکلیف مطالبات تاکیداتی داشتند
آخرین بروزرسانی 1398/7/25