تازه های اخبار تازه های اخبار

آئين تكريم و معارفه رئيس شعبه ممتاز مركزي ساري

با حضور مصطفي تقوي ، مدير شعب استان ، مسئولين مديريت و جمعي از مشتريان ويژه ، انبوه سازان مسكن و كاركنان شعبه مرکزی ساري آئين تكريم و معارفه تقی یعقوبی رئيس سابق و حسن اسدی رئيس جديد شعبه ممتاز مركزي ساري در سالن شعبه مرکزی ساری برگزار گرديد.

مصطفي تقوي مدير شعب استان در بخشي از سخنان خود با بیان اینکه رسالت اصلی بانک مسکن تامین مالی بخش مسکن بوده، اظهار نمود : بانك مسكن در بين مردم و مشتريان بانك خوشنامي است كه وظیفه تامین مالی بخش مسکن علی الخصوص واحدهای میان متراژ را جهت اقشار میان درآمدی جامعه عهده دار بوده  و اميدواريم بتوانيم با برنامه ريزي در جهت پيشبرد اهداف و اعتلاي نام بانك مسكن بكوشيم .

مدیر شعب مازندران ادامه داد:واحدهای مسکونی بعد از انقلاب در حوزه ساخت و خرید غالبا توسط بانک مسکن تامین مالی شده ودر اکثر پروژه های ملی بخش مسکن مثل ساخت مسکن روستایی جزو بانکهای اصلی بوده البته در سالهای 88 و 89تنها بانکهای عامل و همچنین در طرح مسکن مهر و بافت فرسوده یکی از بانکهای عامل بوده و هستیم.

تقوی ادامه داد:20درصد از تسهیلات استان بالغ بر68 هزار میلیارد ریال توسط بانک مسکن پرداخت شد در صورتیکه 10 درصد از منابع شبکه بانکی  استان مربوط به بانک مسکن بوده است.پایین ترین نرخ ریسک اعتباری شبکه بانکی را بانک مسکن داراست و از استانهای پیشرو در فروش اقساطی طرح مهر بوده و از استانهای برتر کشور هستیم.

تقوي در ادامه با بيان اينكه شعبه ممتاز مركزي ساري جايگاه ويژه اي در استان دارد ، افزود : عملكرد كاركنان شعبه مركزي بايد در خور جايگاه اين شعبه باشد و حفظ جايگاه ويژه آن وظيفه همه كاركنان آن بوده و با تصميمات و راهكارهاي صحيح و مناسب و استفاده از ظرفيتهاي موجود و هماهنگي و همكاري بهترين خدمت را به مشتريان عرضه نموده تا شعبه همچون گذشته با صلابت به راه خود ادامه داده و شأن و جايگاه ويژه خود را حفظ و ارتقاء دهد.

تقوی در ادامه  با بیان اینکه شعبه مرکزی ساری از لحاظ درجه بندی شعب که مهمترین شاخص در حجم کار بوده دارای رتبه 20 کشور می باشد،افزود:شعبه مرکزی ساری با دو هزار و هشتاد میلیارد ریال منابع، سهم 6 درصدی از منابع بانک مسکن استان را داراست و با پرداخت تسهیلاتی بالغ بر7 هزار و 500میلیارد ریال، سهم 11 درصدی از بازار مصارف بانک مسکن استان را دارا می باشد و هم در منابع و هم در مصارف جایگاه اول استان را داراست و در این بین نرخ ریسک اعتباری شعبه عدد 71 /2 بوده که نشان می دهد شعبه به لحاظ بهداشت اعتباری و اعتبار سنجی دقیق اهتمام جدی داشته است

مدير شعب مازندران در ادامه با بيان اينكه تلاش ها و عملكرد مثبت رئيس سابق شعبه مركزي قابل تقدير بوده واز ايشان به عنوان يكي از رؤساي موفق شعب و دايره المعارف دانش كاري ياد نمود و ابراز اميدواري کرد كه با حول و قوه الهي و با استفاده از تجربيات قبلي در جايگاه جديد نيز نيز موفق عمل خواهند نمود .

 

در بخش ديگر از مراسم یعقوبی رییس سابق شعبه مرکزی ساری و معاون مالی و فناوری مديريت از تمامي كاركنان شعبه مركزي ساري ،حمايت مديريت به دليل همكاري و همراهي وي در دوران تصدي رياست خود قدرداني نمود .

حسن اسدی رئيس شعبه مركزي ساري نيز ضمن تقدير از حسن توجه و اعتماد مديريت بيان داشت : اهميت و صلابت شعبه مركزي به قدري بالاست كه همه كاركنان در راستاي اهداف آن بايد تلاش كنند و شعبه با داشتن كاركنان متعهد و مطلع و با همكاري و همفكري و توجه و نگاه ويژه مديريت مي تواند الگويي براي ديگر شعب بوده و موجبات ارتقاء جايگاه آن را فراهم سازند .

شايان ذكر است در پايان مراسم حكم ابلاغ آقاي حسن اسدی كه پيش از اين سمت ریاست  شعبه مركزي آمل را عهده دار بوده ، به عنوان رئيس شعبه ممتاز مركزي ساري قرائت و از زحمات تقی یعقوبی تقدير گرديد .

آخرین بروزرسانی 1398/4/30