تازه های اخبار تازه های اخبار

« حضور بانك مسكن در نمايشگاه بین المللی تخصّصي صنعت ساختمان و صنایع وابسته استان مازندران »

مراسم افتاحيه اين نمايشگاه كه با حضور برخی مقامات کشوری و استانی وشرکتهای مطرح داخلی و خارجی در مركز تجارت بين المللي كاسپين نياوران در مرکز استان برگزار شد كه اخبار نمايشگاه و مراسم افتتاحيه در سطح وسيعي از مطبوعات استاني و خبرگزاريهاي مطرح بازتاب يافت

مصطفی تقوی مدير شعب استان در حاشیه بازدید از غرفه بانک در اين نمايشگاه اظهار داشت : مديريت شعب مازندران به منظور تشريح و معرفی خدمات بانك مسكن در نمايشگاه بین المللی تخصّصي صنعت ساختمان وصنایع وابسته  مازندران و با هدف شناخت هر چه بيشتر فعالان حوزه صنعت ساختمان و آشنا ساختن مردم و مشتريان با خدمات بانك دراين نمايشگاه حضور يافته است .

تقوی ادامه داد: فلسفه برگزاری نمایشگاه بین­ المللی صنعت ساختمان آن است که تولید کنندگان و فعالان صنعت ساختمان و صنایع وابسته به ارائه آخرین دستاوردهای حوزه فعالیت خود بپردازند و بانک مسکن هم بنا به ماهیت تخصصی خود با حضور در چنین نمایشگاه­ هایی می­ تواند به پیش­برد اهداف خود کمک کند و از فرصت حضور در این نمایشگاه برای ارتباط با فعالان بخش ساختمان و مشتریان به بهترین شکل استفاده نماید.

مدير شعب استان در ادامه در بخشي از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال 98 با عنوان رونق تولید توسط مقام معظم رهبری خاطرنشان كرد : براي اجرايي شدن اين مهم بايد همه ما همگام باشيم و سهم فعالان صنعت ساختمان و صنایع وابسته به عنوان بخش بزرگي از بدنه اقتصادي كشور كه با صنايع و حرف مختلف بطور مستقيم و غير مستقيم مرتبط بوده، بايد پررنگ باشد .

همچنین رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن که در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشته در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: چنین نمایشگاه هایی باعث می شود خواسته ها و دیدگاه های فعالان صنعت ساختمان و بازار مسکن به شکل سریع و بی واسطه به مسوولان منتقل شود و مسؤلین و کارشناسان بانک مسکن نیز با حضور در این نمایشگاه  در مذاکره با  شرکت های ساختمانی و سایر فعالان این حوزه به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.
 
احمدی با اشاره به اینکه فضاهای نمایشگاهی صرفا محلی برای جذب مشتری نیست بلکه مکان خوبی برای معرفی خدمات بانک است ، ادامه داد: شناساندن و ایجاد تصویر ذهنی و ایجاد مقدمات اولیه به منظور ارتباطات بلند مدت، از اهداف بانک است.

لازم به ذکر است بانك مسكن در اين نمايشگاه با هدف رفاه حال بازديد كنندگان نسبت به نصب و راه اندازي وب کیوسک در محل نمايشگاه اقدام نموده و مسؤلین وكارشناسان بانك در طول دوره برگزاري نمايشگاه با استقرار در محل غرفه اين بانك به سؤالات و ابهامات بازديدكنندگان پاسخ دادند .

گفتني است نمایشگاه بین المللی صنعت ساختما­ن، از تاریخ 21 تا 24 خردادماه سال جاری در مركز تجارت بين المللي كاسپين نياوران در مرکز استان برگزار شد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/4/13