تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از دو تن از همکاران بازنشسته مدیریت مازندران

طی مراسمی از دو تن از همکاران بازنشسته مدیریت مازندران با هدف پاسداشت زحمات و خدمات ارزشمند این گنجینه های ماندگار ازمحمد علی خردمندی رییس شعبه شهید رجایی بابلسر و علی اصغر ولی نیا سرخی بانکدار شعبه مرکزی بابلسر در محل شعبه مرکزی بابلسر تقدیر شد.

در این مراسم مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران ضمن ارائه گزارش اجمالی از عملکرد مدیریت به تجلیل از مقام شامخ همکاران بازنشسته پرداخت و خاطر نشان نمود: جايگاه كنوني بانك حاصل زحمات بي شائبه همكاران بازنشسته در سالهاي گذشته است و حفظ حرمت و شخصيت والاي آنان و پاسداشت مقام و منزلت اين همكاران بازنشسته توسط همه تمامي كاركنان ضروري است .

تقوی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری در تجلیل از بازنشستگان پرداخت واظهار نمود: مقام معظم رهبری بازنشستگان را آیینه فردای کارمندان امروز خطاب می نمایند و خواستار ارج نهادن و تکریم شان و منزلت بازنشسگان می باشند.

مدير شعب استان در بخشي ديگر از سخنان از جديت ، سلامت نفس و وجدان كاري این همكاران  بازنشسته به عنوان رموز موفقيت ايشان در دوران اشتغال ياد كرد و ضمن تقدير از تلاش هاي ارزنده ایشان، دوران بازنشستگي سرشار از سلامتي و موفقيت برايشان آرزو نمود .

شایان ذکر است در پایان مراسم از همکاران بازنشسته محمد علی خردمندی رییس سابق شعبه شهید رجایی بابلسر و علی اصغر ولی نیا سرخی بانکدار شعبه مرکزی بابلسر با اهداء لوح بازنشستگی و سکه بهار آزادی تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1398/1/28