تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با هشتادمین سالگرد تاسیس بانک از مشتریان هدف بانک در استان تقدیر شد

همزمان با هشتادمین سالگرد تاسیس بانک مسکن ،با هدف مشتري مداري و تكريم مشتریان و به منظور استمرار و وفاداري مشتريان هدف ، مدير شعب استان با همراهي معاون اجرایی و کارشناس روابط عمومی با حضور در محل كار مشتريان هدف استان ، از آنان تقدير نمودند .

مصطفی تقوی مدير شعب استان  در بخشی از سخنان خود با اشاره به جایگاه مشتریان وقدردانی از همراهی همیشگی  آنان افزود:  این دیدار با هدف برقراری ارتباط دوسویه بیشتر بین بانك و مشتریان بوده و اعتقاد داریم رضایت مشتریان كه جزء ذینفعان بانك می‌باشند از اولویت كارها و اهداف اصلی ما است و در حقیقت آنها مهمترین ناظران بر فعالیت ما هستند.

در این دیدارمصطفی تقوی مدير شعب استان ضمن تقدير از مشتريان هدف  بر لزوم تعامل بانک با مشتریان اشاره و افزود:  هدف از این ديدار وتقدير از مشتریان هدف ارج نهادن به  جايگاه مشتریان و تعامل اثر بخش با آنان بوده و سعی ما بر این است تا با ایجاد بستر مناسب جهت تعاملات مالی با مشتریان، نیازهای آنان را شناسایی نموده و انتظارات آنان را بيش از پيش برآورده سازیم.

مدیر شعب مازندران اهداء هدایا  به مشتریان هدف  به جهت قدردانی و همکاری با بانک مسکن ،اظهار امیدواری کرد با حمایت و همراهی مشتریان در آینده ارتقاء جایگاه خدمت رسانی وتسریع روند روبه رشد بانک را شاهد باشیم. 

شايان ذكر است مشتريان هدف ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولين بانك مسکن استان ، ضمن اعلام رضايتمندی از خدمات بانك مسكن ، از رفتار شايسته كاركنان شعب نيز تقدير نمودند .

آخرین بروزرسانی 1397/11/1