تازه های اخبار تازه های اخبار

« ديدار مدير شعب استان با فرماندار شهرستان بابلسر »

همزمان با هشتادمین سالگرد تاسیس بانک مسکن مصطفی تقوی مدير شعب استان با همراهي مسولین مدیریت با فرماندار شهرستان بابلسر ديدار نمود .

اسماعیل حسن زاده فرماندار شهرستان بابلسر ضمن خوشامد گويي به تشریح اقدامات و عملکرد مناسب بانک مسکن در ارائه خدمات بانکی پرداخت وتلاش صادقانه كاركنان بانك مسكن را مورد ستايش قرار داد و از عملكرد مطلوب بانك در ارائه خدمات و تسهيلات بانكي به مشتريان اظهار رضايت نمود وبر آمادگی فرمانداری و دستگاههای اجرایی شهرستان در جهت تعامل و همکاری بیشتر بابانک مسکن خبر داد.

در اين نشست مصطفی تقوی مدير شعب استان از حمايتهاي فرماندار شهرستان بابلسر از بانك مسكن قدرداني نمود و افزود : تعامل با مردم و گشاده رويي سرلوحه كار، كاركنان بانك مسكن است .

مدیر شعب مازندران با معرفی بانک مسکن به عنوان  بانک تخصصی بخش ساختمان و مسکن در کشور، خدمات بانک مسکن را در حمایت از فعالین بخش مسکن در استان و اعطای تسهیلاتی مناسب به اقشار مختلف مردم به ویژه قشر متوسط و خانه اولی ها به منظور تامین سرپناه برشمرد  و به اهتمام بانک در سال 97در بازآفرینی شهری به عنوان اصلی ترین بانک عامل در تامین مالی  ساخت و سازها در این مناطق شهری اشاره کرد  و افزود:سال گذشته توانستیم 1785 واحد در بافت فرسوده را با تسهیلاتی بالغ‌بر 642 میلیارد و 820 میلیون ریال برای نوسازی تأمین مالی نماییم.

وی ادامه داد: در طی 8 ماهه‌ی نخست سال جاری نیز در پرداخت تسهیلات بافت فرسوده مبلغ 223 میلیارد و 730میلیون ریال به 592 واحد پرداخت‌شده است و این نشانگر دیدگاه و رویکرد بانک مسکن در بازسازی بافت

 

های قدیمی استان می باشد وامیدواریم با همکاری و فعالیت دستگاه های اجرائی مرتبط شاهد رونق در بخش مسکن باشیم.

درادامه مدیر شعب مازندران از بخشودگی سود و جرایم تسهیلات مسکن روستایی و حوادث غیر مترقبه  در صورت تسویه نقدی مانده بدهی اصل تسهیلات خبر داد و خاطر نشان نمود: این فرصت مشمول کسانی است که اصل تسهیلات دریافتی آنان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بوده و قرارداد آنها حداکثر تا پایان سال ۱۳۹۵ به سرفصل مطالبات غیر جاری انتقال یافته باشد.

شایان ذکر است مدير شعب استان حمايت بيشتر فرماندار محترم از بانك مسكن را درخصوص تعین تکلیف پروژه های مسکن مهر شهرستان و همچنین وصول مطالبات معوق، خواستار شد .

آخرین بروزرسانی 1397/10/29