آئين تكريم معاون سابق مالی وفناوری مدیریت مازندران

آئين تكريم معاون سابق مالی وفناوری مدیریت مازندران

با حضور مصطفي تقوي ، مدير شعب استان ، مسئولين مديريت ، رؤسای شعب،برخی همکاران بازنشسته و کارکنان مدیریت مراسم تکریم رامین ذبیحی معاون مالی وفناوری سابق مدیریت مازندران در سالن اجتماعات امام خامنه اي مديريت برگزار گرديد.

مصطفي تقوي مدير شعب استان در بخشي از سخنان خود با قدرداني از تلاشهاي دلسوزانه و پیگیر معاون سابق مالی وفناوری مدیریت ،ایشان را از همکاران متعهد، اخلاق مدار و متواضع عنوان کرد و افزود : صداقت ، انجام به موقع وظایف و احساس مسئولیت از مشخصه های بارز وی بوده است .

تقوی با تاکید بر شخصیت آرام ،خوشرو وصبورذبیحی خاطر نشان کرد: وی در تصمیمات خود اصل خرد جمعی را مدنظر داشته و در موضوعات مرتبط با حوزه کاری و بانک ،نگاه تحلیل وکارشناسانه داشت .

در ادامه مدیر شعب مازندران ایجاد تغییر و جابجایی را ازجمله ضرورت‌های یک سازمان پویا دانست و افزود: ایجاد تغییرات سبب بروز تحولات مثبت و تبادل اطلاعات و اندیشه خواهد بود و باید با استقبال از تغییرات از آن‌ها در جهت مثبت سود برد.

تقوی بابیان اینکه امروزه افرادی موفق هستند که تغییرات را به‌عنوان یک فرصت دنبال می‌کنند افزود: افراد باید خود به دنبال تغییر در تمام مراحل زندگی باشند چراکه تغییر همیشه با نوسازی و اتفاقات خوب همراه می‌باشد.

مدیر شعب استان با بیان اینکه دوران خدمت را یک فرصت تلقی نموده و لحظه لحظه کارمان باید هدفمند باشد، افزود:دوران خدمت فرصتی است که باید محترم شمرده شود و آنچه مهم است نگریستن به طول خدمت به عنوان ابتدایی ترین مشی فردی نیست بلکه نگریستن به عرض خدمت بوده و اینکه در دوران خدمت توانسته چه اثری به جا گذاشته وتاچه حد واندازه درراه انجام وظیفه مثمر بوده است.

تقوي در ادامه ضمن بر شمردن افتخارات و موفقیتهای مدیریت مازندران در همه زمینه ها همچنین عبور مانده منابع مدیریت از مرز30هزار میلیارد ریال ،اظهار نمود : موفقيتهاي حاصله مرهون كار تيمي و فشرده و تلاش و جديت همه جانبه تمامي كاركنان در سطح استان بوده است و اميدواريم با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و با همسويي و همدلي موجود ستاد و صف و مسئولين و كاركنان شعب شاهد موفقيتهاي بيشتري در آينده باشيم .

مدیر شعب مازندران در پایان ضمن آرزوي توفيق براي ذبیحی در سمت معاون مالی وفناوری مدیریت گیلان از ايشان به عنوان يكي از مسؤلان موفق ياد نمود و ابراز اميدواري کرد كه با حول و قوه الهي و با استفاده از تجربيات قبلي در جايگاه جديد نيز نيز موفق عمل خواهند نمود .

در بخش ديگر از مراسم ذبیحی معاون مالی وفناوری سابق مدیریت مازندران ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خود در دوران تصدي معاونت مالی وفناوری ، از تمامي كاركنان ستاد و شعب و حمايت مديريت به دليل همكاري و همراهي با وی قدرداني و افزود: استان مازندران دارای پتانسیل‌ها و توانمندی‌های بسیاری است و در طی قریب به یک دهه با همکاری و همدلی هم تلاش‌های زیادی در جهت تحقق برنامه‌ها و اهداف پیش رو که همان ارتقا ء سطح فعالیت‌های بانک بوده انجام شده و این بازخورد و نتیجه حاصل تلاش تک‌تک همکاران در سطح استان می‌باشد.

شايان ذكر است در پايان مراسم با اهدا هدایایی از طرف مدیریت و کارکنان ستادی از زحمات رامین ذبیحی معاون مالی وفناوری سابق تقدير گرديد .

آخرین بروزرسانی 1397/5/28