فهرست اخبار فهرست اخبار

بانک مسکن بهترین انتخاب برای فعالان حوزه ساختمان است

معاون اداری و پشتیبانی خراسان رضوی در دیدار با مدیر عامل شرکت آب و خاک قدس رضوی ، بانک مسکن را بهترین انتخاب برای فعالان حوزه مسکن و ساختمان عنوان کرد و افزود : بانك مسكن به عنوان تنها بانك تخصصي و دولتي در حوزه مسكن و ساختمان در كشور است كه خدمات منحصربه فردي را ارائه مي دهد.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضويی ، محسن عليمحمدي معاون اداري و پشتيباني خراسان رضوی بیان کرد : با توجه به موضوع  فعالیت شرکت در حوزه مسکن و ساختمان ، بانک مسکن می تواند به عنوان بانك عامل نسبت به تامين مالي و ارائه خدمات بانكي به اين شركت اقدام  کند .

در ادامه این نشست ، مبين رجبي مديرعامل شركت آب و خاك قدس رضوي به معرفي اين شركت پرداخت و گفت: شركت آب و خاك قدس رضوي يكي از شركت هاي فرعي آستان قدس رضوي  است كه از سال 1371 شروع به فعاليت  کرده است و در حوزه هاي سدسازي، راه سازي، انتقال آب و انبوه سازي مسكن به عنوان يكي از بزرگترين شركتها در كشور فعاليت مي کند.

در بخش ديگري از اين جلسه هادي معتمدي معاون دايره امور اعتباري به تشريح انواع تسهيلات و روش هاي تامين مالي پروژه هاي اين شركت پرداخت.

همچنين مهدي حسين زاده رئيس شعبه فرامرز عباسي مشهد نيز  از آمادگي اين شعبه جهت تخصيص باجه VIP و ارائه خدمات خاص به اين شركت خبر داد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/25