فهرست اخبار فهرست اخبار

رييس اتاق بازرگاني

بانك مسكن ، بانك تاثير گذار در حوزه اقتصاد است

غلامحسين شافعي رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي خراسان رضوي با تقدير از اقدامات بانك مسكن، اين بانك را بانكي موفق در حوزه تخصصي خود دانست.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي ، حسن خطيب زاده مدير شعب استان در  نشستي  كه به منظور توسعه تعامل با بازرگانان، صنعتگران و كشاورزان  برگزار شد عنوان كرد : بانك مسكن به عنوان تنها بانك تخصصي و دولتي در حوزه مسكن و ساختمان امادگي دارد علاوه بر فعاليت تخصصي  خود در ساير زمينه ها از جمله خدمات عمومي بانكداري و حوزه هاي ارزي و ريالي نيز خدمات ويژه ارايه دهد.

در اين نشست كه با حضور غلامحسين شافعي رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي ايران و خراسان رضوي برگزار شد، خطيب زاده افزود: امروزه يكي از بزرگترين دغدغه هاي مديران مجموعه هاي مختلف ، تامين مسكن كاركنان  است كه مي توانند با استفاده از تسهيلات و ابزارهاي مختلف بانك مسكن در اين زمينه اقدام كنند..

عضو شوراي پول و اعتبار در ادامه سخنان خود گفت: مسكن از گذشته به عنوان يكي از اولين نيازهاي جامعه بشري بوده است كه با توجه به قيمت قابل توجه، تامين آن نيازمند برنامه ريزي مناسب و طولاني مدت است و  طرح هاي تسهيلاتي بانك مسكن را در اين زمينه بسيار موثر دانست.

نائب رئيس اتاق بازرگاني ايران از امادگي اين سازمان براي اطلاع رساني خدمات بانك مسكن به شركت هاي بازرگاني، صنعتي و كشاورزي خبر داد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/7