تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدير فرمانده انتظامي خراسان رضوي از اقدامات بانك در توسعه بخش مسكن

فرمانده انتظامي خراسان رضوي در ديدار با مدير شعب اين استان از مجموعه اقدامات بانك مسكن در خصوص توسعه بخش مسكن ،اعطاي تسهيلات و اتخاذ تدابير حفاظتي قدرداني و بانك مسكن را به عنوان بانك برتر در رعايت اصول حفاظتي و ايمني عنوان كرد .

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي ،سردار اميري مقدم فرماندهي انتظامي با حضور مدير شعب اين استان اين مطلب را در نشست مشترك با حضور مدير شعب اين استان كه با هدف هماهنگي براي پرداخت تسهيلات به كاركنان نيروي انتظامي برگزار شد عنوان كرد.

همچنين در اين نشست ابوالفضل مهران مدير شعب استان درخصوص فعاليت هاي بانك مسكن از ابتداي سال 95 و طرح هاي جديد بانك در بخش مسكن براي رفع موانع توليد،  ايجاد اشتغال و نقش بانك مسكن در خروج از ركود بخش مسكن با توجه به تسهيلات اعطايي بي سابقه در بانك مسكن گزارشي را ارائه داد و آمادگي بانك مسكن درخصوص اعطاي تسهيلات به نيروي انتظامي را در چارچوب ضوابط اعلام كرد .

در اين نشست حجت عظيمي رئيس حوزه حراست استان نيز از مجموعه تدابير و اقدامات پلیس پیشگیری انتظامي استان و همکاری عوامل مزبور با حراست بانک مسکن در جهت تأمين حفاظت شعب و ارائه خدمات آموزشي تقدیر و تشکركرد.

   بر اساس اين گزارش ، مجموعه اقدامات این حوزه از قبيل : اخذ تائیدیه های حفاظتی جهت کلیه شعب استان، برگزاری دوره های آموزشی متعدد در زمینه های الزامات حفاظتی و پیشگیری از بروز سرقت، ارسال پیامک های هشداری در فواصل زمانی جهت كاركنان با رويكرد آموزشي، ارسال دستورالعمل های حفاظتی با هدف ارتقاء سطح حفاظت شعب و پیشگیری از بروز تهدیدات احتمالی و ... نمونه ای از فعالیت های انجام شده در مديريت و شعب تحت پوشش است که موجب اعلام مراتب تقدير نیروی انتظامی از مجموعه اقدامات حفاظتي بانك مسكن شده  است.

آخرین بروزرسانی 1396/2/13