تازه های اخبار تازه های اخبار

قدردانی مدیر شعب خراسان رضوی از زحمات کارکنان این مدیریت

مدیر شعب خراسان رضوی در نشست روسای شعب که با حضورمسوولان مدیریت و روسای شعب شهر مشهد برگزار شد از زحمات تمامی کارکنان در سال 1395 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی در این نشست ابوالفضل مهران مدیر شعب استان اظهار داشت: با تلاش و کوشش دسته جمعی کارکنان در سال 1395 توانستیم در بخش تسهیلات پرداختی،  جذب منابع مسکن یکم و قیمت تمام شده پول اهداف را محقق کنیم.

وی افزود: در سال 96 تعداد زیادی از کارکنان این مدیریت بازنشسته می شوند که لازم است رؤسای شعب جانشین پروری و تفویض اختیار به سایر کارکنان را مدنظر قرار دهند.

همچنین مهران به شعبی که در بخش های ارزیابی عملکرد ، جذب منابع، وصول مطالبات ، تسهیلات پرداختی و بانکداری الکترونیک در مقطع پایان بهمن 95 بهترین عملکرد را داشتند پاداش نقدی اهدای‌ کرد.

در ادامه این نشست اصغر ترحمی معاون اداری پشتیبانی مدیریت به مواردی از جمله نظارت همه جانبه بر عملکرد شعب و کارکنان، پاسخ دقیق ابلاغیه های بازرسی، ‌صرفه جویی در ملزومات و مطبوعات اشاره کرد.

در بخشی دیگر از این جلسه مرتضی ناصری معاون اجرایی مدیریت با تاکید بر تلاش همه جانبه کارکنان در جذب منابع در صندوق مسکن یکم و سپرده پویا، به نکاتی در مورد رعایت دستورالعمل اعتباری در پرداخت تسهیلات اشاره کرد.

در پایان سیدرضا موسوی معاون حوزه حراست رعایت موارد امنیتی و حفاظتی از جمله کنترل سیستم های حفاظتی اعم از دوربین های مدار بسته و آژیر خطر، استقرار پدال ها در موقعیت مناسب در شعبه، همکاری با اکیپ های پول رسانی را خواستار شد.

آخرین بروزرسانی 1396/1/29