تازه های اخبار تازه های اخبار

نواختن زنگ آغاز سال تحصيلي در مدرسه شهداي بانك مسكن گلبهار

همزمان با آغاز سال تحصيلي مسوولان مديريت خراسان رضوي و اداره آموزش و پرورش شهر جديد گلبهار از مدرسه شهداي بانك مسكن گلبهار بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي، در اين بازديد حميدرضا همت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات مديريت، ساخت مدرسه گلبهار را حاصل يك كار مشترك توسط بانك، اداره كل نوسازي مدارس استان و شركت عمران شهر جديد گلبهار دانست.

وي گفت : بانك مسكن به عنوان مردمي ترين بانك كشور علاوه بر رسالت اصلي خود كه خانه دار كردن مردم است در امور فرهنگي و مسئوليت هاي اجتماعي نيز فعاليت دارد.

همت آبادي ادامه داد:  اعتبار تخصيص يافته به بخش مدرسه سازي از محل حساب هاي قرض الحسنه توديع شده نزد بانك است و اين بانك خود را موظف مي داند تا به طور سالانه يك بخش از اين سپرده ها را دربخش اهداي جوايز و بخش عمده آن را صرف امور فرهنگي همچون ساخت مدرسه كند.

در ادامه اين مراسم حميدرضا خمر رئيس اداره آموزش و پرورش گلبهار از مشاركت بانك مسكن در احداث اين مدرسه تقدير و تشكر كرد.

مريم جوانمردي مدير مدرسه شهداي بانك مسكن گلبهار به ارائه گزارشي از فعاليت ها و موفقيت هاي دانش آموزان اين مدرسه پرداخت. وي اظهار داشت : موفقيت هاي چشمگير دانش آموزان  باعث شده است تا بسياري از والدين تقاضاي تحصيل فرزندانشان را در اين مدرسه داشته باشند  .جوانمردي ادامه داد : كارنامه اين مدرسه تنها به بخش آموزشي و درصد قبولي 98% در سه پايه تحصيلي دبيرستان دوره اول محدود نمي شود و دانش آموزان در رشته هاي مختلف قرآني، فرهنگي و هنري و در المپيادهاي مختلف موفق به كسب رتبه هاي برتر كشوري و استاني شده اند.

مدير مدرسه شهداي بانك مسكن گلبهار  اظهار داشت : دانش آموزان و معلمان اين مدرسه با سرلوحه قراردادن شعار سال تحصيلي جديد با عنوان  ((اميدآفريني، مشاركت پذيري ومهارت آموزي)) تلاش مي كنند تا علاوه بر تقويت بنيه علمي، در ساير مهارت هاي زندگي نيز موفق شوند.

در پايان اين مراسم دانش آموزان با اجراي سرود شهداي بانك مسكن با نام "ترنم اميد"كه به صورت خودجوش توسط تعدادي از والدين تنظيم شده بود از بانك مسكن قدرداني كردند .

 

آخرین بروزرسانی 1398/7/22