تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير خراسان رضوي خطاب به كاركنان استان تاكيد كرد

مشاركت حداكثري در ارائه پيشنهادهاي موثر

براي اجراي برنامه ها و تحقق اهداف بانك نيازمند تلاش بيشتر كاركنان بر اساس شرايط فعلي بانك و سياستهاي كلي آن هستيم

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، در مراسم معارفه معارفه محسن علي محمدي به عنوان معاون اداري و پشتيباني مديريت كه با  حضور معاونان مديريت، رييس حوزه حراست، رييس حوزه جنوب استان، رؤساي شعب و دواير اين مديريت برگزارشد اين مطلب را حسن خطيب زاده مدير شعب استان عنوان كرد . در اين نشست كه با هدف انتقال مطالب عنوان شده در نشست هم انديشي مديران ارشد بانك برگزار شد خطيب زاده با اشاره به اهميت حوزه منابع انساني بيان كرد: مهمترين و با ارزش ترين دارائي بانك نيروي انساني است و خراسان رضوي با داشتن نيروهاي تحصيلكرده، توانمند و متعهد، ظرفيت بسيار بالايي را در راستاي تحقق اهداف بانك و ارتقاء جايگاه آن دارد.

 خطيب زاده با بيان اينكه علي محمدي فردي توانمند و مجرب است اظهار داشت : نيروي انساني از حساس ترين حوزه هاي مديريتي مي باشد و اميدواريم با حضور علي محمدي به عنوان معاون اداري و پشتيباني جديد اين مديريت ، شاهد برنامه ريزي مدون و تحولات مثبت در راستاي افزايش انگيزه كاركنان و رضايت شغلي آنان باشيم.

در ادامه اين نشست محسن علي محمدي ضمن ابراز خرسندي از خدمت در خراسان رضوي بيان كرد:  خدمت در اين استان و در جوار بارگاه ملكوتي حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) توفيقي است كه خداوند متعال نصيب اينجانب نموده و تمام تلاش خود را در راستاي انجام هرچه بهتر اين ماموريت و تحقق اهداف عاليه بانك خواهم كرد.

در بخش ديگري از اين نشست  ، مرتضي ناصري معاون اجرائي مديريت با اشاره به اهميت حوزه وصول مطالبات در شرايط فعلي، استفاده حداكثري از فرصت محدود طرح ميثاق را خواستار شد و  خاطر نشان كرد :يكي از بهترين روش هاي جذب منابع مالي، وصول مطالبات مي باشد كه با توجه به سياستهاي فعلي بانك، برنامه ريزي مناسب جهت مشاركت دسته جمعي  كاركنان در اين حوزه مورد انتظار است .

 همچنين حميدرضاهمت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات استان به بيان اهميت تلاش كاركنان در راستاي  جذب منابع و بانكداري الكترونيك پرداخت و گفت: در حوزه جذب منابع، برنامه ريزي به منظور جذب منابع خرد و ماندگار با شرط حفظ بهاي تمام شده منابع از اولويت هاي بانك است . وي ادامه داد: توسعه خدمات بانكداري مجازي موضوعي است كه تمام بانك ها به آن پرداخته اند و با توجه به وجود ابزارهاي مختلف اين خدمات در بانك مسكن، استفاده حداكثري از آنها و توسعه هرچه بيشترخدمات بانكداري مجازي در استان مورد تاكيد  است .

 

آخرین بروزرسانی 1398/7/14