تازه های اخبار تازه های اخبار

خلاقيت مشهدي ها در معرفي حساب جوانان

كاركنان خلاق شعبه بلوار خيام مشهد با روشي جديد به معرفي حساب پس انداز مسكن جوانان در مراكز پيش دبستاني و مدارس ابتدايي پرداختند

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوي، در اين طرح كه با عنوان ((نوگل)) نامگذاري شده، حساب پس انداز مسكن جوانان به روشي ساده معرفي مي شود .

محمدطاهرقائيني رئيس شعبه بلوار خيام مشهد ، هدف از اجراي  اين طرح را آموزش كودكان در راستاي اطلاعات بانكي ، آشنايي با بانك مسكن و ايجاد وفاداري از سنين خردسالي ، جذب سپرده و افتتاح حساب هاي ارزان قيمت و خرد  عنوان كرد.

وي گفت : در اين طرح مفاهيمي همچون آشنايي با بانك و بانكداري، پول و روشهاي نگهداري از آن، اهميت نگهداري فيزيكي از اسكناس، اهميت پس انداز كردن و تاكيد بر صرفه جويي و نيز امنيت بانكداري مجازي براي مقاطع چهارم و پنجم وششم ابتدايي به دانش آموزان آموزش داده مي شود..

طاهرقائيني افزود:  همچنين پس از مذاكره با برخي از مدارس و پيش دبستاني ها ، باجه نمادين بانك در اين مراكز مستقر ميشود  و كاركنان به آموزش كودكان و مذاكره با والدين مي پردازند.

رييس شعبه بلوار خيام مشهد گفت : همچنين كتابچه هاي كوچكي در قالب مدل نقاشي با كاركترهاتي محبوب كودكان طراحي شده  و  در كنار آن تبليغات بانك و شعارهاي آموزشي براي  كودكان چاپ شده است .

آخرین بروزرسانی 1398/2/7