تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير خراسان رضوي در جمع بانكداران

در انتصابات ، چالش هاي زيادي وجود دارد و تلاش مي كنيم با اجراي سيستم جديد ارزشيابي كاركنان شاهد افزايش شايسته سالاري در انتصابات و همچنين عدالت در توزيع پاداش ها باشيم.

به گزارش  روابط عمومي مديريت خراسان رضوي حسن خطيب زاده مدير شعب استان با بيان اين مطلب در نشستي كه  با حضور معاونان مديريت  و تعدادي از بانكداران شعب  برگزار شد، از سيستم جديد ارزشيابي كاركنان رو نمايي كرد  .

وي اظهار داشت : با توجه  به تاكيد مديران ارشد بانك بر افزايش بهره وري، اين مديريت با تشكيل يك كارگروه تخصصي متشكل از تعدادي از كارشناسان مديريت و شعب به برنامه ريزي و طراحي اين سيستم با هدف بهبود بهره وري نيروي انساني پرداخت.  به گفته خطيب زاده اين كارگروه از كاركنان صاحب نظر در رده هاي مختلف شغلي تشكيل شده و از كاركنان  علاقه مند به امور پژوهشي جهت كار در اين كارگروه دعوت به همكاري مي كند.

در ادامه از سيدمحسن شفيق، سيدمصطفي رضوي،عباس واحدي و خانم آزاده پاكدامن به دليل موفقيت به عنوان رابطين بانكداري الكترونيك و  از محسن خوشدل، مرتضي غلامي، هادي عبدي و احمد ذبيحي به عنوان پيشنهاد دهندگان برتر استان با اهداء هدايايي  توسط مدير شعب استان تقدير شد.

آخرین بروزرسانی 1398/2/8