تازه های اخبار تازه های اخبار

پس از افتتاح توسط وزير راه و شهرسازي صورت گرفت

تحويل 1100 كليد ديگر به مسكن مهري ها

با حضور وزير راه و شهرسازي كليد هزار و 100 واحد مسكن مهر در شهر جديد گلبهار و كليد 620 واحد مسكوني در شهر مشهد به متقاضيان اين واحد ها تحويل داده شده است .

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي، مهندس اسلامي وزير راه و شهرسازي  در  اين مراسم   كه مدير عامل بانك ، مدير كل بنياد مسكن كشور، مدير عامل شركت مادر تخصصي عمران شهر هاي جديد گلبهار، مدير شعب استان، ‌مدير كل راه و شهرسازي، مدير عامل و اعضاي هيأت مديره شركت عمران گلبهار  حضور داشتند،  14 پروژه عمراني شهر جديد گلبهار با ارزش 407 ميليارد تومان  افتتاح و كلنگ زني شد .

 محمد اسلامي با اشاره به اينكه در برنامه جديد ساخت 200 هزار واحد مسكوني در سطح كشور اجرا خواهد شد سهم استان خراسان رضوي را 25 هزار واحد عنوان كرد  وگفت : بايد كيفيت كار از جنبه طراحي و اجراي دقيق براي احداث اين مسكن ها مد نظر قرار گيرد و در اين راستا بايد ساخت و سازها داراي دوام بوده و قابليت هاي مهندسي كشور مطابق با فرهنگ در احداث بناها مورد توجه قرار گيرد.

وي با اذعان به اينكه بايد كيفيت نظارت ارتقاء پيدا كرده و از فعاليت كساني كه صلاحيت كار احداث مسكن ها را ندارند جلوگيري شود اظهار داشت : ما همواره تحقق مطالبه مردمي را وظيفه خود دانسته و درراستاي تكميل و واگذاري بناهاي باقي مانده مسكن مهر اهتمام لازم را داريم. وزير راه و شهرسازي در ادامه از خدمات بانك مسكن و ساير سازمانهاي ذي ربط و دخيل در امر مسكن قدرداني كرد.

افتتاح هزار  و 100 واحد مسكن مهر، پارك متحرك با محوريت موضوعي، احداث دو باب مدرسه با مشاركت سازمان نوسازي و تجهيز مدارس در شهر جديد گلبهار از جمله پروژه هايي بود كه با حضور وزير راه و شهرسازي به بهره برداري رسيد.

همچنين در سفر محمد اسلامي وزير راه و شهرسازي به استان خراسان رضوي 620 واحد مسكوني در شهر مشهد و 8 هزار  واحد مسكن مهر در شهرستان هاي زير 25 هزار نفر جمعيت به بهره برداري رسيد كه اين واحدها در قالب 40 پروژه شامل پروژه هاي شمس، فجر 4 در دوفاز 1 و 2، كوشك مهدي و كوثر مي باشد.

گفتني است لوح تقديري نيز توسط وزير راه و شهرسازي به حسن خطيب زاده مدير شعب استان اهداء شد.

همچنين مدير عامل بانك نيز در سفر به استان خراسان رضوي از تعدادي از شعب اين استان ديدار كرد.

آخرین بروزرسانی 1398/1/21