تازه های اخبار تازه های اخبار

مركز آموزش خراسان رضوي افتتاح شد

مركز آموزش مديريت خراسان رضوي با حضور برخي از مديران امور ، مشاور مدير عامل در منابع انساني و تعدادي از همكاران بازنشسته افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، حسن خطيب زاده مدير شعب  استان در حاشيه افتتاح مركز آموزش اين مديريت گفت : با گسترش مؤسسات و بنگاه هاي مالي اين مقوله از جايگاه ويژه اي برخوردار بوده و بكارگيري مهمترين راهكارها در جهت جذب مشتري و مشتري مداري جز با شركت در دوره هاي بازآموزي و استفاده از اساتيد مجرب در اين زمينه امكانپذير  نيست

وي به افتتاح مركز آموزش خراسان رضوي در ساختمان شعبه مركزي مشهد  و استقرار مركز آموزش اشاره كرد و افزود : در مركز آموزشي استان در نظر داريم علاوه بر ايجاد يك فضاي با كيفيت نسبت به برگزاري دوره هاي اثر بخش و مفيد اقدام كنيم .

مدير شعب استان ، قرار گرفتن شعبه مركزي مشهد  در مركز شهر و نزديك بودن به هتل سلام و زائرسراي مشهد كه محل استقرار و اسكان كاركنان  است را از دلايل استقرار مركز آموزش در اين شعبه دانست . وي با اشاره به اينكه برگزاري دوره هاي آموزشي در محيط كاري  قطعا تاثيرات مثبتي خواهد داشت ادامه داد : يكي ديگر از مهمترين دلايل اين انتخاب استفاده بهينه از فضاهاي موجود اداري بود كه با اين كار عملاً از تحميل هزينه هاي اجاره ساختمان و يا طبقه جهت ايجاد مركز آموزش به بانك جلوگيري بعمل آمد و اين خود گام بزرگي در راستاي اقتصاد مقاومتي بود.

مدير شعب استان به استانداردهاي آموزشي اشاره كرد و گفت : در بحث استانداردسازي نيز با حساسيت ويژه اي برخورد كرديم و  با مشورت با مراكز آموزشي معتبر و استفاده از تجربيات آن ها بر آن شديم تا امكانات و تجهيزات در بالاترين حد استاندارد باشد.  خطيب زاده  ادامه داد : از ديگر تجهيزات مدرن مي توان به تخته هوشمند، ويدئوپروژكتور ، يو پي اس مستقل اشاره كرد. همچنين استاندارد سازي كابل كشي و شبكه هاي به روز از ديگر تمهيدات لازم  براي داشتن يك مركز آموزش ايده آل بود.

مدير شعب استان  با اشاره به اعتبار تخصيص يافته و مدت زمان صرف شده براي احداث و تجهييز اين مركز تصريح كرد : حدود  4 ميليارد و 500 ميليون ريال در بخش بازسازي فضاي آموزش هزينه شد و همچنين  2 ميليارد و 500 ميليون ريال نيز براي خريد اثاثيه و تجهيزات هزينه شد و حدود سه ماه بازسازي و آماده سازي اين مركز به طول انجاميد.

وي به برنامه هاي توسعه اين مركز براي سالهاي آينده اشاره كرد و گفت : از برنامه هاي مدنظر براي گسترش اين مركز مي توان به طراحي و ايجاد مسير تردد جدا از سالن معاملات شعبه جهت دسترسي به مركز آموزش و همچنين ارتقاي آسانسور شعبه مركزي اشاره كرد.  خطيب زاده اظهار داشت : همچنين گسترش فضاي آموزش در طبقه سوم شعبه مركزي مشهد و ايجاد فضاي تابستاني در بالكن شعبه مركزي براي تلطيف فضاي مركز آموزش و بالابردن روحيه  كاركنان شركت كننده در كلاس هاي آموزشي از ديگر برنامه هاست.

آخرین بروزرسانی 1397/12/15