تازه های اخبار تازه های اخبار

بدخشان معاون حوزه جنوب خراسان رضوي شد

جلسه معارفه امير بدخشان معاون جديد حوزه جنوب استان خراسان رضوي با حضور معاون اجرايي ، تعدادي از روساي دواير مديريت و روساي شعب تحت پوشش حوزه در محل حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، در اين نشست ناصر عليشاهي ريس  حوزه جنوب استان، گزارشي از وضعيت عملكرد حوزه در 6 ماه اول سال جاري را ارائه داد  و قرار گرفتن شعب  تحت پوشش حوزه در منطقه سبز و موفقيت در ارزيابي عملكرد در نيمه اول سال جاري و انتصاب  امير بدخشان را به سمت معاون حوزه،  تبريك گفت.

در ادامه مرتضي ناصري  معاون اجرايي مديريت با توجه به تجارب و تخصص بدخشان، از انتخاب وي  به سمت معاون حوزه جنوب اظهار خرسندي كرد و گفت : اميد است باتلاش تمامي كاركنان حوزه و با حضور معاون جديد، عملكرد اين حوزه درارزيابي عملكرد شش ماهه دوم سال جاري بهبود يافته و شاهد ارتقاء آن ها باشيم.

در ادامه امير بدخشان  معاون جديد حوزه ضمن ابراز خرسندي از خدمت در حوزه جنوب در كنار كاركنان  با اخلاق و پرتوان اين  حوزه  اظهار اميدواري كرد با مساعدت و  راهنمايي هاي مديران ارشد و پيگيري هاي مؤثر و مستمر  كاركنان شعب ، جايگاه فعلي حوزه ارتقاء يافته و نتايج خوبي كسب  شود.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/27