تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير شعب استان

65 درصد شعب استان در منطقه سبز قرار دارند

مديريت خراسان رضوي با رشد نسبتاً خوب در ارزيابي عملكرد در سه دوره متوالي در منطقه سبز قرار گرفته و در اين دوره ، 65 درصد شعب استان در منطقه سبز قرار دارند.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، حسن خطيب زاده مدير شعب استان ، با بيان اين مطلب افزود : مديريت استان طي سال هاي اخير با تلاش كاركنان در مجموع براي 7 دوره در منطقه سبز قرار گرفته است.

 وي ادامه داد : تلاش خواهيم كرد با توجه به هدف گذاري انجام شده در دوره بعد جزء 10 مديريت برتر كشور قرار گيريم.

خطيب زاده با اشاره به موقعيت مناسب استان در زمينه بافت فرسوده گفت : استان خراسان و به خصوص  شهر مشهد شرايط مناسبي را  براي نوسازي بافت فرسوده دارد و ميتوان برنامه ريزي خوبي در اين حوزه انجام داد .

خطيب زاده گفت : از ابتداي سال  جاري ، 49 فقره تسهيلات در بافت فرسوده با اعتباري بالغ بر 20 ميليارد ريال پرداخت شده و همچنين از سال گذشته نيز براي 1661 واحد، اعتباري بالغ بر 806 ميليارد ريال تسهيلات پرداخت كرده ايم.

وي اظهار داشت : مديريت خراسان رضوي در زمينه ارتقاي بهره وري و اجراي 7 محور و 33 برنامه اعلامي از سوي مدير عامل بانك، ‌تمامي تلاش خود را با همت و همدلي همكاران به كار بسته و همسو با اهداف عالي مديران ارشد بانك حركتي پويا و جديد را در اين راستا انجام خواهد داد.

خطيب زاده ادامه داد: اين استان در ارزيابي عملكرد پايان شهريور ماه سال جاري در شاخص قيمت تمام شده منابع كه يكي از اولويت هاي مهم بانك مي باشد توانسته بيش از 116 درصد هدف را محقق كند كه بيشتر ناشي از فعاليت كاركنان در جذب منابع صفر درصدي قرض الحسنه جاري بوده است.

وي افزود : بر اساس آخرين نتايج اعلام شده در خصوص درجه بندي شعب، 70درصد شعب تحت پوشش اين مديريت در مقايسه با شعب هم تراز خود در سطح كشور، داراي ارتقاي عملكرد هستند.

خطيب زاده با اشاره به حساب صندوق يكم، گفت : مديريت خراسان رضوي بعد از مديريت شعب تهران، با افتتاح 30705 فقره حساب صندوق يكم، رتبه اول را در بين مديريت هاي كل كشور دارد.

وي گفت : مديريت خراسان رضوي تا پايان شهريور 97، 4585 فقره تسهيلات صندوق يكم پرداخت كرده است و از ابتداي سال  جاري 15 هزار فقره تسهيلات با اعتباري بالغ بر 6220 ميليارد ريال در بخش مسكن و ساير بخش ها پرداخت كرده است .

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/20