تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

حراست ، راهنماي امين كاركنان است

مدير امور حراست
حراست ، راهنماي امين كاركنان است
رويكرد مهمي كه در حراست هست و خواهد بود اين است كه نسبت به همكاران مثبت انديش باشيم چراكه با مثبت انديشي آرامش روحي و رواني داريم و مي توانيم به نتايج بهتري دست يابيم .

 به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، اين مطلب را يوسف كمالي فر مدير امور حراست در نشستي كه با حضور مرتضي حسيني رئيس اداره كل حفاظت پرسنلي،  محمد رضا فرجي رئيس حوزه امور استان ها در دفتر مركزي حراست، مسؤولان مديريت و حراست و رؤساي شعب مشهد برگزار شد عنوان كرد .

مدير امور حراست گفت : يكي از مأموريت هاي ذاتي حراست اينست كه همواره به عنوان يك مشاور امين در هر سازمان عمل كند و تمام تلاش كاركنان ما در حراست انجام اين وظيفه خطير به نحو احسن است.  

وي افزود: پيشگيري از ايجاد باند و جريانات مختلف در محيط كاري يكي ديگر از مأموريت هاي مهم حراست است و از وظايف حرفه اي حراست شناسايي و پيگيري اين روند هاست ، كمالي فر ادامه داد: حركت ما در حراست بايد در راستاي قانون و اخلاق باشد و  بايستي اين رويه را به عنوان يك سياست قطعي و به نحو احسن انجام دهيم.

مدير امور حراست بر  لزوم اطلاع رساني دقيق و شفاف به مشتريان تأكيد كرد و گفت : اطلاع رساني به مشتريان بايد مبتني بر علم و آگاهي و مستند باشد. وي حفظ اسرار كاركنان و مشتريان را نيز يكي ديگر  از وظايف مهم حراست دانست و اظهار داشت : در تأمين اهداف حراست با چالش هايي روبرو هستيم  اما بايد اصل وجود مشكلات در سيستم را به عنوان يك واقعيت مهم بپذيريم و براي حل آن تلاش كنيم.

كمالي فر ضرورت تمركز بر اهداف ابلاغي بانك، تلاش اثرگذار توسط كاركنان در راستاي اعتلاي بانك، پرورش نيروي انساني كارآمد و متعهد، لزوم رعايت الزامات حفاظتي و ايمني در ساختمان شعب و  مديريت هاي شعب، اهميت تكريم ارباب رجوع و پيشگيري از بروز نارضايتي در سطح شعب را مورد تأكيد قرار داد.

مدير امور حراست ، با تاكيد بر كسب عنوان يكي از سه دفتر برتر بانك در كشور در چهارسال متوالي از سوي حوزه حراست استان خراسان رضوي ‌، از اقدامات موثر و عملكرد مطلوب حوزه تقدير و قدرداني كرد .

در ادامه حسن خطيب زاده مدير شعب استان نيز با تاكيد بر لزوم  اطلاع رساني دقيق به مشتريان اظهار داشت:  با توجه  به تغييرات ايجاد شده و نوسانات اخير در بازار مسكن مديريت هوشمندانه روساي شعب در برخورد با مشتريان مورد انتظار است .

وي افزود: در ارزيابي عملكرد شش ماهه ابتداي سال  از 72 شعبه تحت پوشش مديريت، 60 شعبه در منطقه سبز قرار گرفته و اميدوارم كه بقيه شعب نيز با تلاش و كوشش مضاعف و مستمر بتوانند در شش ماهه دوم سال جاري در منطقه سبز قرار گيرند.

مدير شعب استان در ادامه  به موفقيت هاي كسب شده در اين مديريت اشاره و عنوان كرد: در بخش قرض الحسنه عملكرد اين مديريت مناسب بوده است كه توانستيم رتبه چهارم را در بين مديريت هاي كل كشور كسب كنيم و در حساب هاي جاري نيز 56 درصد رشد را شاهد بوده ايم .

وي افزود: در بخش فروش اقساطي مسكن مهر كارگروهي در مديريت تشكيل داده ايم تا بتوانيم با برنامه ريزي بهتر نتايج مطلوبتري كسب كنيم.

در ادامه اين همايش حجت عظيمي رئيس حوزه حراست استان اظهار داشت: كاركنان مديريت خراسان رضوي بسيار با نشاط و اثرگذار هستند و توان و استعداد بالايي در رشد سازمان دارند. وي افزود :  ما بايد بتوانيم ظرفيت هاي مديريتي را دركاركنان  شناسايي كرده  و در مسيري كه سازمان مشخص كرده حركت كنيم تا به اهداف عالي بانك دست يابيم.

 عظيمي از حسن همكاري  تمامي كاركنان مديريت با حراست به منظور پيشگيري از بروز هرگونه مخاطرات احتمالي براي سازمان و كاركنان قدرداني كرد.

 

ساعت : 11:59:00
تاريخ : 1397/08/20
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر