تازه های اخبار تازه های اخبار

تاكيد معاون اجرايي خراسان رضوي بر اطلاع رساني شفاف خدمات بانك به مشتريان

معاون اجرايي مديريت خراسان رضوي در نشست بررسي راهكارهاي جذب و حفظ منابع حساب صندوق پس انداز مسكن جوانان بر اطلاع رساني شفاف انواع خدمات بانك به مشتريان تاكيد كرد .

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، در اين جلسه كه با حضور رؤساي دواير مديريت و متصديان امور بانكي شعب برگزار شد مرتضي ناصري معاون اجرايي مديريت  تصريح كرد : با اشاره به اهميت ارزيابي عملكرد شش ماهه ابتداي سال جاري اظهار داشت: فلسفه وجودي همايش هاي توجيهي كه درخصوص خدمات بانك برگزار مي گردد اينست كه با توضيحات كارشناسان، همكاران كاملاً درخصوص ضوابط و شرايط انواع خدمات بانك توجيه و اطلاعات را به مشتريان انتقال دهند. وي ادامه داد: مراجع نظارتي در سيستم بانكي همواره از بانك مسكن به نيكي ياد مي كنند و اذعان دارند كاركنان بانك افراد جوان و با انگيزه هستند كه در جهت انجام به موقع درخواست مشتريان و رفع مشكلات آنان تلاش مي كنند. ناصري ادامه داد: شعبي كه در ارزيابي عملكرد شش ماهه ابتداي سال در منطقه سبزقرار نگرفته اند  بايد تلاش خود را بيشتر كنند تا در ارزيابي عملكرد شش ماهه دوم بتوانند با ارتقاي امتياز خود در منطقه سبز قرار بگيرند.

معاون اجرايي مديريت به اهميت وصول مطالبات معوق به عنوان يكي از مهمترين اولويت هاي بانك اشاره و تصريح كرد: تمديد قراردادهاي مشاركت خصوصاً مسكن مهر بايد با نظارت و جديت بيشتر و با رعايت دستورالعمل هاي مربوطه انجام پذيرد چرا كه در صورت عدم تمديد مشاركت ها، مطالبات معوق استان به شدت افزايش پيدا خواهد كرد.

ناصري افزود: با توجه به اينكه آزمون سنجش اطلاعات شغلي در مهر ماه برگزار خواهد شد ضرورت دارد كاركنان با آمادگي كامل در اين آزمون شركت كنند تا بتوانيم نتايج بهتري را كسب كنيم.

وي با اشاره به اينكه جذب منابع داراي اهميت بسيار بالايي است خاطر نشان كرد: كاركنان بايد در جذب و حفظ منابع تلاش كنند و اهدافي را كه از ابتداي سال به شعب ابلاغ گرديده محقق كنند.

در بخشي ديگر از اين همايش امير بدخشان رئيس دايره ارتباطات و بازاريابي مديريت و هادي عبدي يكي از كاركنان مديريت نيز به تشريح شرايط و ضوابط حساب صندوق پس انداز مسكن جوانان و همچنين روشهاي مذاكره پرداختند .

 

آخرین بروزرسانی 1397/7/26