تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير شعب خراسان رضوي:

آموزش از اركان تعالي سازمان است

آموزش از اركان اساسي رشد و تعالي هر سازمان مي باشد و منابع انساني هر مجموعه اي با آموزش مستمر ، ارتقا پيدا مي كند .

 به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، حسن خطيب زاده مدير شعب استان با بيان اين مطلب در همايشي كه با حضور مشاور مدير عامل، رئيس اداره كل آموزش، مدير شعب استان ، معاونان مديريت و رؤساي دواير و شعب استان و با توجه به اهميت آموزش و توجه ويژه به نكات و آموزه هاي قرآني برگزار شد تاكيد كرد: با آموزش  كاركنان هر سازماني مي توانند خدمات رساني بهتري به مشتريان داشته باشند.

  وي افزود : استفاده از نكات مهم تربيتي و انساني قرآن كريم و آموزش آن به ديگران  بسيار ضروري است  و توانايي استخراج نكات مهم و كاربردي قرآن و به كار بستن آن  در زندگي بي شك هنري بي نظير  است.

 در ادامه اين همايش  رفيعي  رئيس اداره كل آموزش اظهار داشت : با آموزش مي توان ضمن انتقال نكات جديد،  موارد مهم و ضروري را تكرار كرد  تا اعضاي يك سازمان بهتر امور جاري خود را انجام داده و نتايح مطلوب تري را كسب كنند

 سپس  حميدرحمتيان مشاور مدير عامل به عنوان مدرس دوره به تدريس و آموزش با محوريت خانواده ،سلامت روح و روان و ارتباط با قرآن در راستاي افزايش روحيه كاركنان و سرويس دهي مطلوب به مشتريان پرداخت. همچنين در حاشيه اين همايش مسابقات ورزشي و فعاليت هاي گروهي در محيط دوستانه برگزار شد  .

آخرین بروزرسانی 1397/7/26