تازه های اخبار تازه های اخبار

بهره برداري از امكانات رسانه اي صدا و سيما،حاصل نشت مديران دو سازمان

نشست مدير شعب استان با مدير كل صدا و سيماي خراسان رضوي

در ديدار مدير شعب  خراسان رضوي با مدير كل و معاونان صدا و سيماي استان پيشنهاد شد تفاهم نامه اي دو جانبه بين بانك مسكن و صدا و سيماي خراسان رضوي منعقد شود تا بانك مسكن بتواند از امكانات صدا و سيما در اطلاع رساني شفاف انواع خدمات بانك به مردم بهره برداري كند.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي در اين نشست حسن خطيب زاده مدير شعب استان با تشريح انواع خدمات و تسهيلات بانك اظهار داشت:  اميدواريم بتوانيم با تعامل و همكاري دوجانبه با  صدا و سيما خراسان رضوي  خدمات بانك مسكن خصوصاً خدمات ويژه اين بانك را در بخش مسكن به آحاد مردم اطلاع رساني كنيم.

در ادامه امير بدخشان كارشناس بازاريابي مديريت عنوان كرد : بانك مسكن با سابقه 80 ساله به عنوان يك بانك تخصصي تمام روش هاي آسان و سريع براي افرادي كه مي خواهند صاحب خانه شوند را دارا است .

وي افزود:  پيشنهاد مي شود تفاهم نامه اي دو جانبه بين بانك مسكن و صدا و سيماي خراسان رضوي منعقد گردد تا بانك مسكن بتواند از امكانات صدا و سيما در اطلاع رساني شفاف انواع خدمات بانك به مردم بهره برداري كند و همچنين خدماتي را  نيز به پرسنل اين سازمان ارائه دهد.

در ادامه اين نشست محسن نصرپور مدير كل صدا و سيماي خراسان رضوي با اشاره به رسالت مهم بانك مسكن تصريح كرد : بانك مسكن در بين آحاد مردم بانك محبوبي است و فعاليت اين  بانك داراي اهميت و ارزش والايي است چراكه  مردم با استفاده از تسهيلات  بانك مسكن صاحب سرپناه مي شوند.

وي افزود: متأسفانه فعاليت هاي شبكه بانكي پيوست رسانه اي ندارد و بانك ها صرفاً جهت تبليغات خود از طريق صدا و سيما  هزينه مي كنند در صورتي كه تشريح خدمات بانكها  براي آگاهي آحاد مردم از طريق رسانه هاي جمعي، الزامي است.

نصرپور ادامه داد: اعتماد مردم به صدا و سيما بسيار زياد است و برند بانك مسكن نيز در بين مردم مورد اعتماد است.

در ادامه جلسه سهرابي معاون اداري- مالي صدا و سيما اظهار داشت: اين سازمان آمادگي دارد تفاهم نامه يا قرارداد اجرايي را با بانك مسكن منعقد كند تا در قالب برنامه هاي تلويزيوني و راديويي،  پخش تيزرهاي تبليغاتي بانك انجام شود و همچنين  مسوولان بانك مسكن  ميتوانند در برنامه هاي گفتگو محور خدمات بانك را براي مردم تشريح كند.

 

آخرین بروزرسانی 1397/5/18