تازه های اخبار تازه های اخبار

مديريت خراسان رضوي ميزبان نشست دبيران شوراي امر به معروف و نهي از منكر بانك هاي دولتي

نشست دبيران شوراي امر به معروف و نهي از منكر بانك هاي دولتي به ميزباني مديريت شعب استان با حضور مدير شعب استان، معاون اداري پشتيباني مديريت، معاون حوزه حراست ، مسؤولان ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، در اين نشست حسن خطيب زاده مدير شعب استان با اشاره به اهميت فريضه امر به معروف و نهي از منكر اظهار داشت: با توجه به شرايط كشور و اهميت امر به معروف و نهي از منكر وظايف ما در اين خصوص بايد پررنگ تر باشد. وي افزود: در قرآن كريم و سخنان ائمه اطهار (ع) و مقام معظم رهبري به فريضه امر به معروف و نهي از منكر بسيار تأكيد شده است و اين فريضه مانند نماز بر همگان واجب است.

خطيب زاده ادامه داد: ما بايد در وظايف كاري خود به اين امر مهم توجه ويژه داشته باشيم و آداب آن را رعايت كنيم و امر به معروف و نهي از منكر بايد در تمام بدنه سازمان و خدمات رساني به مشتريان وجود داشته باشد و برخوردي كه كاركنان بانك با مشتريان انجام مي دهند نوعي امر به معروف و نهي از منكر است كه بايد همه كاركنان تلاش كنند در اين امر الگو باشند.

مدير شعب استان در ادامه سخنان خود به برنامه هاي فرهنگي از جمله برگزاري زيارت عاشورا به صورت هفتگي، خدمت رساني به زائرين پياده امام رضا (ع) همزمان با ايام شهادت حضرت رضا (ع) ، راه اندازي هيأت مذهبي و خيريه  بنت شهيد سيده رقيه (س) در راستاي خدمت رساني به محرومين و مستضعفين ، برگزاري جشن تكليف جهت فرزندان همكاران و ... اشاره كرد.

خطيب زاده با اشاره به اينكه رسالت مهم بانك مسكن خانه دار نمودن مردم است تصريح كرد: تأمين مسكن مردم بزرگترين كار خيري است كه كاركنان بانك مسكن انجام مي دهند و بزرگترين نعمت ما مشتريان هستند كه منشأ خير و بركتند.

مدير شعب استان در اين نشست اشاره اي نيز به برخي از خدمات بانك مسكن نمود.

در ادامه اين جلسه ، باغبان يكي از مسوولان ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان هدف از برگزاري جلسات دبيران امر به معروف و نهي از منكر را ايجاد ارتباط تنگاتنگ و متقابل بين ستاد و دبيران امر به معروف و نهي از منكر دستگاه هاي اجرايي دانست و افزود: اين جلسات در سال 97 با قوت و شدت بيشتري و بسيار منظم و مدون برگزار خواهد شد كه يكي از مزاياي مهم اين نشست  ها انتقال تجربيات است.

 

آخرین بروزرسانی 1397/3/5