تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير شعب خراسان رضوي تاكيد كرد

ضرورت استفاده از ايده هاي نو براي بهره وري مطلوب

برگزاري جلسه بخشنامه خواني در مديريت شعب استان

اگر مي خواهيم بازدهي و بهره وري مطلوب در انجام وظايف محوله داشته باشيم بايد هوشمندانه و هدفمند كار كنيم و همواره از ايده هاي نو و خلاق استفاده كنيم .

 به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ،حسن خطيب زاده مدير شعب استان در نشستي كه با حضور  معاونان و كاركنان مديريت شعب اين استان برگزار شدبا بيان اين مطلب افزود:

با همكاري همه كاركنان توانمند و فعال ستاد مي توانيم يك گروه كاري كامل تشكيل دهيم و اهداف بانك را به نحو احسن محقق كنيم.

وي در بخشي ديگر از سخنان خود گفت : عملكرد ، رويه و برخورد كاركنان ستاد براي كاركنان صف الگو خواهد بود و ما بايد اخلاق بزرگان دين را در تمام مراحل زندگي كاري و شخصي خود نهادينه كنيم.

خطيب زاده كار ستاد را راهبردي و كار شعب را اجرايي دانست و خاطرنشان كرد: كاركنان ستاد با نقش راهبردي كه به عهده دارند بايد روش هاي رسيدن به اهداف را به شعب نشان دهند كه شرط اول رسيدن به اهداف پيگيري مستمر درتمام  امور است.

مدير شعب استان در ارتباط با اهميت برگزاري جلسات بخشنامه  خواني اظهار داشت: جلسات مرور بر بخشنامه ها در افزايش اطلاعات كاركنان از دستورالعمل ها و ضوابط بانك بسيار مؤثر است و انتظار مي رود كاركنان در اين جلسات حضور مؤثري داشته باشند تا بتوانيم با مشاركت و هم فكري همكاران بخشنامه هاي منطقي و اصولي و هدفمند براي شعب صادر كنيم.

وي در ادامه سخنان خود به مواردي از جمله كيفي سازي شرح وظايف كاركنان، اهميت آراستگي كاركنان و دواير ، همدلي و همراهي همه پرسنل با مدير شعب استان، بازديد رؤساي دواير از شعب و ارائه انتقاد سازنده همراه با راهكار تأكيد كرد.

 

آخرین بروزرسانی 1396/9/16