تازه های اخبار تازه های اخبار

مدير شعب خراسان رضوي :

كسب رضايت مردم مهم ترين هدف كاركنان است

برگزاري جلسه اي با حضور مسوولان مديريت و روساي شعب تحت پوشش حوزه جنوب استان

جلب رضايت خداوند و كسب رضايتمندي مردم مهمترين هدف خدمتي هر يك از كاركنان در بانك مسكن است .

 به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ، مدير شعب استان با بيان اين مطلب در نشستي با حضور رئيس حوزه حراست استان، رئيس و معاون حوزه جنوب استان، رؤساي دواير حقوقي و وصول مطالبات و تجهيز و پشتيباني،‌ كارشناسان بازاريابي ، فني و مهندسي و رؤساي شعب تحت پوشش حوزه در محل حوزه برگزار شد افزود: بايد همواره ديدگاه مثبت به كار داشته و خوش بين باشيم .

وي اظهار داشت : شايسته سالاري و عدالت محوري دو امر مهمي است كه در انتصابات كاركنان در رده هاي مختلف شغلي قطعاً مدنظر خواهم داشت.

 

مدير شعب استان دو گلوگاه مهم در بانك را اعتبارات و حساب هاي جاري عنوان و تصريح كرد: كاركنان بايد اين دو گلوگاه را مدنظر داشته باشند چرا كه بسياري  از تخلفات در بانك از اين دو حوزه نشأت مي گيرد.

خطيب زاده شعار مديريت شعب خراسان رضوي را توكل، تدبر، تحول اعلام و اظهار داشت: با توكل به خداوند متعال و فكر و انديشه در راستاي ارتقاي عملكرد بانك قطعاً مي توانيم به تحولي عظيم دست پيدا كرده و تغيير ايجاد كنيم.

در ادامه اين نشست حميدرضا همت آبادي رئيس حوزه جنوب استان با ارائه گزارشي از عملكرد شعب تحت پوشش حوزه اظهار داشت: شعب تحت پوشش حوزه نسبت به ابتداي سال 18% رشد داشته و با تلاش و مشاركت كاركنان در حوزه، توانستيم 160% اهداف را نسبت به ابتداي سال محقق كنيم.

وي با تأكيد بر بازاريابي مستمر اظهار داشت: به منظور بررسي عملكرد شعب، به صورت روزانه آمار را در شعب اخذ و بررسي مي كنيم و در حال حاضر شعب بايد نگاه ويژه اي به حساب صندوق پس انداز مسكن يكم و حساب سپرده سرمايه گذاري ممتاز داشته باشند و تجربيات موفق خود را نيز در زمينه هاي بازاريابي به ساير شعب انتقال دهند.

 در ادامه رئيس حوزه جنوب استان با اشاره به اهميت برگزاري دوره هاي آموزشي با كيفيت و مؤثر اظهار داشت: دوره هاي آموزشي حساب سپرده ممتاز كه در محل حوزه و براي رؤساي شعب تحت پوشش حوزه برگزار شد، منجر به رشد بالاي اين حساب در شعب تحت پوشش شد.

 

آخرین بروزرسانی 1396/9/16