تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون اداري و پشتيباني مديريت خراسان رضوي تاكيد كرد

ضرورت به روز بودن اطلاعات كاركنان از شرايط و نوع سپرده ها

گردهمايي با حضور مسؤولان مديريت شعب خراسان رضوي و رؤساي شعب مشهد به منظور تشريح شرايط حساب ممتاز جديد و مسائل پيش روي بانك برگزار شد .

نارضايتي مشتريان از نحوه اطلاع رساني و ارائه خدمات توسط كاركنان  باعث خروج منابع از بانك مي شود. لذا ضرورت دارد  اطلاعات كاركنان به ويژه پايوران شعبه از شرايط بانك و نوع سپرده ها همواره به روز باشد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي ،اصغر ترحمي معاون اداري و پشتيباني مديريت استان با بيان اين مطلب در گردهمايي با حضور مسؤولان مديريت و رؤساي شعب مشهد كه به منظور تشريح شرايط حساب ممتاز جديد و مسائل پيش روي بانك برگزار شد به اهميت تكريم ارباب رجوع پرداخت و گفت : به منظور ارتقاء‌ سطح علمي كاركنان مقرر شده آزمون هايي به صورت مستمر ازكاركنان  شعب به عمل آيد تا كاركنان با اطلاعات كامل و جامع در ارتباط با انواع خدمات بانك پاسخگوي ارباب رجوع باشند.

ترحمي افزود : ضرورت دارد كه كاركنان شعب طبق ضوابط و مقررات مشتريان را راضي نگه دارند و مديريت كنند. معاون اداري و پشتيباني مديريت خراسان رضوي گفت : با افزايش دلگرمي و هم افزايي در بين كاركنان كارايي شعب ارتقاء مي يابد و نتيجه بهتري در روند كاري شعب نيز صورت مي پذيرد.

وي تصريح كرد: رؤساي شعب موفق همواره علم مديريت را در تمامي شعب تحت مديريت خود به خوبي عملياتي كرده اند.

ترحمي گفت : براي صرفه جويي در وقت كاركنان ، در حال حاضر دوره هاي آموزشي به صورت الكترونيكي انجام مي پذيرد كه لازم است كاركنان در اين دوره ها فعال باشند.

وي آراستگي كاركنان و استفاده آن ها از لباس فرم و بج سينه، نظافت و آراستگي شعب و به روز بودن اطلاعات رؤساي شعب درخصوص مانده منابع، مانده مطالبات و ...  به جهت پاسخگوئي به مسؤولان مديريت در بازديدهاي دوره اي را مورد تاكيد قرار داد.

در ادامه جلسه مرتضي ناصري معاون اجرايي مديريت، با اشاره به اينكه جذب منابع از اولويت هاي مهم بانك در حال حاضر است خاطرنشان كرد: با تلاش و كوشش همه جانبه كاركنان جذب منابع و تحقق اهداف در انواع حساب ها مانند آتيه طلايي، جوانان، ممتاز و ... ضروري است.

وي افزود: امسال سال وصول مطالبات معوق است و ضرورت دارد كاركنان در اين خصوص نهايت سعي خود را انجام دهند.

ناصري ادامه داد: حساب هاي صفر درصدي علي الخصوص حساب قرض الحسنه در بانك از اولويت بالايي برخودار است و با عنايت به اينكه سهام عدالت نيز در حساب هاي قرض الحسنه افتتاح مي شود بايستي كاركنان به اين حساب توجه ويژه اي داشته باشند و با تبليغات مستمر در جهت جذب منابع در حساب هاي قرض الحسنه تلاش كنند.

 

 

آخرین بروزرسانی 1396/4/7