تازه های اخبار تازه های اخبار

باحضور مدیران امور حراست و استان ها و مناطق صورت گرفت

تجلیل از بانکداران برتر مدیریت خراسان رضوی

با حضور مدیران امور حراست و استان ها و مناطق از بانکداران برتر مدیریت خراسان رضوی تجلیل شد

نخستین همایش فصلی رؤسای شعب خراسان رضوی با حضور مدیر امور استان ها و مناطق، مدیر امور حراست، رییس اداره کل حفاظت پرسنلی، مدیر شعب استان و تمامی رؤسای شعب و دوایر مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی، در این گردهمایی محمدحسین جوادیان مدیر امور استان ها و مناطق با تقدیر و تشکر از تلاش کارکنان در سال 95، هدف از سفر به استان خراسان رضوی را تجلیل از بانکداران برتر عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به انتخاب علیرضا شریعتی رییس شعبه جلال آل احمد با رتبه 16 ، سیدکاظم حسینی رییس شعبه ولیعصر قوچان با رتبه 27 و مجید منصوری رییس شعبه امامت با رتبه 74 به عنوان بانکداران برتر از بین 100 بانکدار برتر کشور، مقرر شد با حضور در این مدیریت از زحمات و عملکرد ایشان و کارکنان شعبه تقدیر و تجلیل کنیم.

وی افزود: سال 95 سال بسیار سختی برای بانک بوده است و بانکداران برتر و تلاش و کوشش مضاعف و مستمر بسیار خوش درخشیدند و افتخار آفرینان این استان هستند.

جوادیان با اشاره به ظرفیت  استان خراسان رضوی و توانمندی کارکنان این مدیریت تلاش بیشتر کارکنان را برای ارتقای عملکرد سال 96 نسبت به سال 95 خواستار شد.

وی افزود: ضروری است کمیته ای متشکل از مسؤولان مدیریت و نقاط ضعف و قوت مدیریت شعب استان را مورد بررسی قراردهد  و نسبت به برطرف کردن نقاط ضعف اقدام شود.

مدیر استانها و مناطق یکی از مهمترین تصمیمات مدیر عامل بانک را ارزیابی عملکرد مدیریت ها عنوان کرد و ادامه داد: ارزیابی عملکرد مدیریت ها به صورت ماهیانه انجام می پذیرد و در بانک نهادینه شده است. اننظار ما این است که سال 96 سال بسیار خوبی برای استان خراسان رضوی باشد ضرورت دارد همه کارکنان از ابتدای سال با همکاری و همدلی و بررسی روزانه منابع در بخش های مختلف بتوانند در ارتقای ارزیابی عملکرد مدیریت تلاش کنند.

جوادیان محصولات جدید بانک را بی نظیر و منحصر به فرد خواند و گفت: صندوق پس انداز مسکن یکم یکی از بهترین محصولات است  و شعب باید در زمینه صندوق پس انداز مسکن یکم با یک برنامه ریزی و بازاریابی مناسب منابع خوبی را جذب کنند.

وی افزود: صندوق پس انداز مسکن یکم با توجه به نرخ سود پایین برای بانک تولید تسهیلات می کند و برای تحقق اهداف بانک هم به منابع و هم به تسهیلات نیاز داریم که صندوق پس انداز مسکن یکم هر دو را شامل می شود پس شعب باید نسبت به تبلیغ و اطلاع رسانی به مشتریان درخصوص این حساب اقدام کنند.

جوادیان گفت: کاهش سهم سپرده های کلان از کل سپرده های مدیریت خراسان رضوی از 5/12 درصد به 8 درصد و همچنین کاهش قیمت تمام شده پول در سال گذشته  اقداماتی بسیار شایسته و درخور تقدیر است که از زحمات تمامی کارکنان تقدیر و تشکر می کنم.

مدیر امور استانها و مناطق ادامه داد: ما باید دنبال بازاریابی منابع پایدار، خرد و متوسط باشیم تا بتوانیم منابع بانک را افزایش دهیم.

جوادیان در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص کاهش مطالبات غیر جاری بانک تاکید کرد: پیگیری های مستمر کارکنان شعب و ستاد در راستای کاهش مطالبات غیر جاری مورد انتظار مدیران ارشد بانک است. وی به اهمیت تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری در بانک اشاره و تصریح کرد: اگر امروز ما اینجا هستیم به خاطر وجود مشتریان است و هرچه قدر در خدمات رسانی مطلوب به مشتریان تلاش کنیم این امر باعث ارتقای عملکرد مدیریت و تحقق اهداف بانک خواهد شد.

مدیر امور استانها و مناطق در پایان از رؤسای شعب خواست تا با ایجاد فضای همدلی و همکاری و برنامه ریزی مستمر در سال جاری در بهبود عملکرد مدیریت شعب استان مؤثر باشند.

در ادامه جلسه مهدوی  مشاور مدیر عامل و مدیر امور حراست با اشاره به اینکه یک مدیر خوب کسی است که خلق ارزش کند اظهار داشت: 8 شاخص یک مدیر خوب از دیدگاه حضرت علی (ع) خدمتگزاری، امانتداری، مسؤولیت پذیری ،انضباط کاری ، پیگیری و نظارت،  مهرورزی ، بردباری ، دادورز بودن است که امیدواریم رؤسای شعب با سرلوحه قرار دادن سخنان گهربار حضرت علی (ع) بتوانند در سیستم بانکی مدیران شایسته ای باشند.

سپس ابوالفضل مهران مدیر شعب استان اظهار داشت: استان خراسان رضوی به واسطه وجود بارگاه منور حضرت رضا (ع) دارای شرایط ویژه ای می باشد. وی افزود: با تلاش و کوشش کلیه کارکنان سه سال متوالی این مدیریت در ارزیابی عملکرد در مرحله سبز قرار داشت و امیدواریم این روند در سال 96 نیز ادامه داشته باشد.

وی گفت: کنترل و نظارت در بانک اهمیت بسیار ویژه ای دارد و ما از بهترین و کارآمدترین نیروها در بازرسی و در جهت کنترل و نظارت همه جانبه بر عملکرد شعب کارکنان استفاده کرده ایم.

در این گردهمایی علیرضا شریعتی، سید کاظم حسینی و مجید 3 بانکدار برتر مدیریت خراسان رضوی درخصوص دلایل موفقیت خود نکاتی را یادآور شدند و با اهدای تندیس و لوح تقدیر با امضای‌ مدیر عامل بانک ازآنان  تجلیل شد.

همچنین در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از عباس کفایی رییس شعبه مرکزی مشهد که به افتخار بازنشستگی نایل شده بود، علیرضا حجی خراسانی مقام اول رشته تنیس روی میز، حسین غریب نواز نفر سوم رشته شنا (رده سنی 35 تا 40 سال) و تیم والیبال مدیریت مقام سوم در هشتمین المپیاد ورزشی کشور تجلیل شد.

بر اساس این گزارش محمدحسین جوادیان از شعب شهید فرامرز عباسی مشهد، بلوار امامت مشهد و بلوار شریعتی مشهد نیز بازدید و با کارکنان دیدار و گفتگوکرد.

 

آخرین بروزرسانی 1396/3/28