تقدیر از خدمات هتل سلام

از سوی سامان میراث فرهنگی خراسان رضوی انجام شد

تقدیر از خدمات هتل سلام

انتخاب هتل سلام به عنوان واحد برتر استان

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در ارزیابی عملکرد واحدهای فعال در صنعت گردشگری، هتل سلام را به عنوان واحد برتر استان انتخاب نمود و با اهدای لوح تقدیر از سهراب ارجمند مدیر هتل سلام قدردانی گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، سهراب ارجمند مدیر هتل سلام در خصوص این انتخاب اظهار داشت: این هتل با شعار «هتل سلام نمونه میهمان نوازی و ادب ایرانیان است» طی سال هایی که به ارایه خدمات پرداخته  همواره سعی داشته بهترین سرویس چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ نحوه ارایه خدمات را ارایه دهد .

وی تصریح کرد : باعث افتخار ماست هتلی که متعلق به بانک مسکن است توانسته به عنوان واحد برتر استان انتخاب شود و جا دارد از حمایت های مدیران ارشد بانک تقدیر و تشکر کنم.

ارجمند افزود: خدمات هتل در بخش های اقامتی، غذا و نوشیدنی در سه رستوران اصلی و فرعی و تابستانی و استخر و سونای خشک و تر و جکوزی، باشگاه بیلیارد، سرویس رایگان حرم مطهر، سرویس VIP‌ جهت میهمانان ویژه، تاکسی سرویس، کافی نت، وایرلس در تمام بخش های هتل و برخی دیگر از خدمات قابل ارایه است

مدیر هتل سلام خاطر نشان کرد : هدف ما کسب رضایت همکاران و مشتریان است که امیدواریم با تلاش همه کارکنان هتل سلام در سال های آتی نیز این امر را محقق کنیم.

آخرین بروزرسانی 1396/9/16