تجليل از بانكداران برتر مديريت خراسان رضوي

باحضور مديران امور حراست و استان ها و مناطق صورت گرفت

تجليل از بانكداران برتر مديريت خراسان رضوي

با حضور مديران امور حراست و استان ها و مناطق از بانكداران برتر مديريت خراسان رضوي تجليل شد

نخستين همايش فصلي رؤساي شعب خراسان رضوي با حضور مدير امور استان ها و مناطق، مدير امور حراست، رئيس اداره كل حفاظت پرسنلي، مدير شعب استان و تمامي رؤساي شعب و دواير مديريت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي، در اين گردهمايي محمدحسين جواديان مدير امور استان ها و مناطق با تقدير و تشكر از تلاش كاركنان در سال 95، هدف از سفر به استان خراسان رضوي را تجليل از بانكداران برتر عنوان كرد و اظهار داشت: با توجه به انتخاب عليرضا شريعتي رئيس شعبه جلال آل احمد با رتبه 16 ، سيدكاظم حسيني رئيس شعبه وليعصر قوچان با رتبه 27 و مجيد منصوري رئيس شعبه امامت با رتبه 74 به عنوان بانكداران برتر از بين 100 بانكدار برتر كشور، مقرر شد با حضور در اين مديريت از زحمات و عملكرد ايشان و كاركنان شعبه تقدير و تجليل كنيم.

وي افزود: سال 95 سال بسيار سختي براي بانك بوده است و بانكداران برتر و تلاش و كوشش مضاعف و مستمر بسيار خوش درخشيدند و افتخار آفرينان اين استان هستند.

جواديان با اشاره به ظرفيت  استان خراسان رضوي و توانمندي كاركنان اين مديريت تلاش بيشتر كاركنان را براي ارتقاي عملكرد سال 96 نسبت به سال 95 خواستار شد.

وي افزود: ضروري است كميته اي متشكل از مسؤولان مديريت و نقاط ضعف و قوت مديريت شعب استان را مورد بررسي قراردهد  و نسبت به برطرف كردن نقاط ضعف اقدام شود.

مدير استانها و مناطق يكي از مهمترين تصميمات مدير عامل بانك را ارزيابي عملكرد مديريت ها عنوان كرد و ادامه داد: ارزيابي عملكرد مديريت ها به صورت ماهيانه انجام مي پذيرد و در بانك نهادينه شده است. اننظار ما اين است كه سال 96 سال بسيار خوبي براي استان خراسان رضوي باشد ضرورت دارد همه كاركنان از ابتداي سال با همكاري و همدلي و بررسي روزانه منابع در بخش هاي مختلف بتوانند در ارتقاي ارزيابي عملكرد مديريت تلاش كنند.

جواديان محصولات جديد بانك را بي نظير و منحصر به فرد خواند و گفت: صندوق پس انداز مسكن يكم يكي از بهترين محصولات است  و شعب بايد در زمينه صندوق پس انداز مسكن يكم با يك برنامه ريزي و بازاريابي مناسب منابع خوبي را جذب كنند.

وي افزود: صندوق پس انداز مسكن يكم با توجه به نرخ سود پايين براي بانك توليد تسهيلات مي كند و براي تحقق اهداف بانك هم به منابع و هم به تسهيلات نياز داريم كه صندوق پس انداز مسكن يكم هر دو را شامل مي شود پس شعب بايد نسبت به تبليغ و اطلاع رساني به مشتريان درخصوص اين حساب اقدام كنند.

جواديان گفت: كاهش سهم سپرده هاي كلان از كل سپرده هاي مديريت خراسان رضوي از 5/12 درصد به 8 درصد و همچنين كاهش قيمت تمام شده پول در سال گذشته  اقداماتي بسيار شايسته و درخور تقدير است كه از زحمات تمامي كاركنان تقدير و تشكر مي كنم.

مدير امور استانها و مناطق ادامه داد: ما بايد دنبال بازاريابي منابع پايدار، خرد و متوسط باشيم تا بتوانيم منابع بانك را افزايش دهيم.

جواديان در بخش ديگري از سخنان خود درخصوص كاهش مطالبات غير جاري بانك تأكيد كرد: پيگيري هاي مستمر كاركنان شعب و ستاد در راستاي كاهش مطالبات غير جاري مورد انتظار مديران ارشد بانك است. وي به اهميت تكريم ارباب رجوع و مشتري مداري در بانك اشاره و تصريح كرد: اگر امروز ما اينجا هستيم به خاطر وجود مشتريان است و هرچه قدر در خدمات رساني مطلوب به مشتريان تلاش كنيم اين امر باعث ارتقاي عملكرد مديريت و تحقق اهداف بانك خواهد شد.

مدير امور استانها و مناطق در پايان از رؤساي شعب خواست تا با ايجاد فضاي همدلي و همكاري و برنامه ريزي مستمر در سال جاري در بهبود عملكرد مديريت شعب استان مؤثر باشند.

در ادامه جلسه مهدوي  مشاور مدير عامل و مدير امور حراست با اشاره به اينكه يك مدير خوب كسي است كه خلق ارزش كند اظهار داشت: 8 شاخص يك مدير خوب از ديدگاه حضرت علي (ع) خدمتگزاري، امانتداري، مسؤوليت پذيري ،انضباط كاري ، پيگيري و نظارت،  مهرورزي ، بردباري ، دادورز بودن است كه اميدواريم رؤساي شعب با سرلوحه قرار دادن سخنان گهربار حضرت علي (ع) بتوانند در سيستم بانكي مديران شايسته اي باشند.

سپس ابوالفضل مهران مدير شعب استان اظهار داشت: استان خراسان رضوي به واسطه وجود بارگاه منور حضرت رضا (ع) داراي شرايط ويژه اي مي باشد. وي افزود: با تلاش و كوشش كليه كاركنان سه سال متوالي اين مديريت در ارزيابي عملكرد در مرحله سبز قرار داشت و اميدواريم اين روند در سال 96 نيز ادامه داشته باشد.

وي گفت: كنترل و نظارت در بانك اهميت بسيار ويژه اي دارد و ما از بهترين و كارآمدترين نيروها در بازرسي و در جهت كنترل و نظارت همه جانبه بر عملكرد شعب كاركنان استفاده كرده ايم.

در اين گردهمايي عليرضا شريعتي، سيد كاظم حسيني و مجيد 3 بانكدار برتر مديريت خراسان رضوي درخصوص دلايل موفقيت خود نكاتي را يادآور شدند و با اهداي تنديس و لوح تقدير با امضاء‌ مدير عامل بانك ازآنان  تجليل شد.

همچنين در اين مراسم با اهداي لوح تقدير و هدايايي از عباس كفايي رئيس شعبه مركزي مشهد كه به افتخار بازنشستگي نائل شده بود، عليرضا حجي خراساني مقام اول رشته تنيس روي ميز، حسين غريب نواز نفر سوم رشته شنا (رده سني 35 تا 40 سال) و تيم واليبال مديريت مقام سوم در هشتمين المپياد ورزشي كشور تجليل شد.

بر اساس اين گزارش محمدحسين جواديان از شعب شهيد فرامرز عباسي مشهد، بلوار امامت مشهد و بلوار شريعتي مشهد نيز بازديد و با كاركنان ديدار و گفتگوكرد.

 

آخرین بروزرسانی 1396/3/28