تازه های اخبار تازه های اخبار

تاکید مدیر شعب استان در مراسم توديع رئيس شعبه مركزي همدان

جانشین پروری مطلوب بهترین هدیه برای سازمان

مراسم توديع رئيس شعبه مركزي همدان با حضور مدير شعب ، معاونين ،روساي حراست و دواير مديريت ،همکاران بازنشسته، جمعی از روسای شعب همدان و کارکنان شعبه مركزي برگزار شد .

مراسم توديع رئيس شعبه مركزي همدان با حضور مدير شعب ، معاونين ،روساي حراست و دواير مديريت ،همکاران بازنشسته، جمعی از روسای شعب همدان و کارکنان شعبه مركزي برگزار شد .

رسول مالمیر ، مدیر شعب استان همدان در اين آیین با تبریک به ابراهيم ملك محمدي معمار ،رئیس شعبه ممتاز مرکزی همدان از سی سال خدمت صادقانه وی در بانک قدردانی کرد و گفت: شعبه مرکزی هر استان بدلیل دارا بودن ویژگیهای اختصاصی چون قدمت ،تعداد نیرو ،فضای شعبه و... هم از نظر مشتريان و هم نزد مديران از اهميت و جايگاه ويژه اي برخوردار است و اين انتظار، مسئوليت پرسنل اين شعبه را سنگين تر مي نمايد . ايشان در ادامه به اخذ ارتقاء درجه ممتازی شعبه مركزي همدان اشاره كرد و اظهار داشت: این موفقیت اگر چه حاصل یک پروسه چند ده ساله و تلاش و زحمات همه کارکنان از بدو افتتاح شعبه تا به امروز می باشد، لیکن در زمان ریاست ملک محمدی، شعبه جهش چشمگیری هم در حوزه جذب منابع و هم در وصول مطالبات داشته است . بنابراین این افتخار به شایستگی در سوابق ایشان ثبت و ضبط گردید .

مالمیر در ادامه از ملک محمدی خواست تا ارتیاط خود با بانک و همکاران را حفظ نموده و تجربیات گرانبهایش را به همکاران انتقال دهد و از آنجائیکه تعدادی از روسای شعب موفق استان، پیش از این از نیروهای تحت مدیریت ملک محمدی بوده اند؛ جانشین پروری مطلوب و معرفی کارکنان با استعداد به سازمان را بهترین هدیه و یادگار همکاران بازنشسته، به سازمان عنوان کرد. 

ایشان در پایان سخنان خود با آرزوی تندرستی برای رئیس اسبق شعبه مرکزی ،اظهار داشت :با توانمندي كه از پرسنل شعبه مركزي سراغ داريم انتظار می رود، با تلاش جمعی و همدلی در راستای اعتلای جایگاه این شعبه گام بردارند.

ابراهیم ملک محمدی نیز طی سخنانی با تقدیر و تشکر از همکه همکاران بویژه معاون و کارکنان شعبه ممتاز مرکزی ،از همراهي و همدلي ایشان تشكر نمود و از دوران خدمت خود در اين شعبه بعنوان بهترين دوران خدمتي اش ياد كرد كه مملو از خاطرات شيرين و ماندگار مي باشد . وي همچنين جايگاه امروز شعبه مركزي را حاصل تلاش كليه همكاران از افتتاح اين شعبه از سال 1319 تا به امروز دانست و ياد و خاطره آنان را گرامي داشت.

در پايان مراسم لوح و هدایایی به رسم یادبود از طرف مدیریت شعب استان همدان،رئیس کانون بازنشستگان،حوزه حراست و کارکنان شعبه مرکزی، توسط رسول مالمیر به ملك محمدي اهداء گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/26