تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید مدیران کل اقتصاد دارایی و روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری استان همدان از غرفه بانک مسکن استان همدان

بانک مسکن همدان در نمایشگاه

مدیران کل اقتصاد دارایی و روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری از غرفه بانک مسکن در سومین نمایشگاه اقتصاد و سرمایه بازدید کردند.

همزمان با برگزاری سومین همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه در محل دایمی نمایشگاههای همدان ،مدیریت شعب استان همدان نیز در این نمایشگاه با برقراری غرفه، حضوری فعال داشت.

رسول مالمیر- مدیر شعب استان همدان ضمن اعلام این خبر گفت:بر اساس تصمیم  کمیته ارتباطات و بازاریابی مقرر شد بانک مسکن در این نمایشگاه که از تاریخ 23 تا 27 مهر ماه از ساعت 15:00 تا 20:00 جهت بازدید علاقمندان فعال بود، مشارکت فعالانه داشته باشد.بنابراین پس از مشخص نمودن خدمات دارای اولویت از جمله بانکداری الکترونیک ،حساب ممتاز و حساب جوانان ،تمرکز بر روی تبلیغ این آیتم ها و اطلاع رسانی شرایط آن به بازدیکنندگان در دستور کار قرار گرفت.به همین منظور هر روز تیمی متشکل از یک رییس شعبه موفق ،یک کارشناس از دایره سیستمها،یک بانکدار مسلط بر دستورالعملها به همراه کارشناسان بازاریابی و روابط عمومی با حضور در غرفه بانک مسکن به مراجعین ارایه خدمت نمودند که تلاش و مشارکت فعالانه این عزیزان قابل تقدیر می باشد.

لازم بذکر است مدیریت شعب استان همدان فرصت را مغتنم شمرده و خدمات بانک در حوزه مسیولیت اجتماعی (کمپین مصرف آب ) را نیز به سمع و نظر شهروندان رساند.

همچنین با توجه به تاکید مدیران ارشد بانک در خصوص تمرکز ویژه بر حساب جوانان ،مدیریت شعب استان همدان با برگزاری جشنواره نقاشی با موضوع خانه و خانواده به جذب بازدید کنندگان در غرفه پرداخت و مقرر گردید بین کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این جشنواره قرعه کشی انجام و برای 20 نفر از ایشان  حساب پس انداز مسکن جوانان که رقم اولیه آن از طرف بانک تامین خواهد شد افتتاح گردد، که خوشبختانه با استقبال پرشور بازدید کنندگان قرار گرفت.

گفتنی است ناصر محمودی قایم مقام وزیر و مدیر کل اقتصاد و دارایی و ربانی مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری نیز از غرفه بانک مسکن بازدید کردند و ضمن استقبال از برگزاری جشنواره نقاشی از نزدیک در جریان خدمات قابل ارایه توسط بانک مسکن قرار گرفتند.

محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومی نیز ضمن قدردانی از حمایت رسول مالمیر مدیرشعب ،مجید کشاورزنژاد و علیرضا حاکمی معاونین اجرایی و مالی و فناوری ،مهرداد فولادی رییس حوزه حراست و موافقت ایشان برای شرکت در نمایشگاه ،ازمهدی نوری اظهر کارشناس بازاریابی ،ابوالقاسم حجتی رییس دایره تجهیز و پشتیبانی و همکاران ایشان و علی نجفی رییس دایره سیستمها و پرسنل آن دایره که در برقراری و راه اندازی غرفه ای که شایسته نام بانک مسکن باشد ،همراهی صمیمانه ای داشتند، قدردانی و سپاسگزاری نمود.

آخرین بروزرسانی 1397/7/28