تازه های اخبار تازه های اخبار

« موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت شعب استان بوشهر: همراه نمودن كاركنان در راستاي اهداف بانك از مهم ترين وظايف روساي شعب است »

به منظور ارائه راه¬هاي افزايش منابع و درآمدها و كاهش هزينه¬ ها در بانك جلسه هم انديشي مسؤولین شعب استان بوشهر با حضور موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت شعب استان، تعدادي از رؤسا دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

« به نام خدا»

« موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت شعب استان بوشهر: همراه نمودن كاركنان در راستاي اهداف بانك از مهم ترين وظايف روساي شعب است »

        به منظور ارائه راه­هاي افزايش منابع و درآمدها و كاهش هزينه­ ها در بانك جلسه هم انديشي مسؤولین شعب استان بوشهر  با حضور موسي رحيمي معاون اجرايي مديريت شعب استان، تعدادي از رؤسا  دوایر مدیریت و همچنین رؤسا شعب تحت پوشش بانک برگزار گردید.

       در این  هم انديشي موسي رحيمي معاون اجرايي مدیريت شعب استان بوشهر با عرض تسليت  به مناسبت ايام سوگواري سالار شهيدان ابا عبدالله الحسين(ع) و خیرمقدم به همکاران و  تشكر به خاطر تلاش هاي ايشان در شش ماهه ابتدايي سال جاري گفت: اين جلسه هم انديشي بدين  منظور برگزار گرديده تا بتوانيم با ارائه راه كارهاي جديد از چالش هاي پيش روي بانك جلوگيري نماييم . وي افزود: همه ما به دنبال يك هدف مشترك هستيم و آن هم رسيدن سازمان به اهداف مورد نظر است. پس بايد به كمك هم بدنبال راهكاري باشيم كه با كاهش هزينه ها و افزايش درآمدها به سوددهي مطلوب برسيم. رحيمي ادامه داد: بايد با بحث و تبادل نظر و ارائه پيشنهاد و استفاده از هر نقطه نظري مشكلات فراروي بانك را چاره جويي نماييم.

     رحيمي افزود: در بخش درآمد هاي مشاع و غير مشاع  و همچنين كاهش هزينه ها  بايد بهتر عمل كنيم و زيان انباشته را به سوددهي تبديل نماييم.

     وي افزود: هرچه همكاران همراه تر و همسوتر باشند و تقسيم كارها بدرستي انجام شود و فاصله بين دواير مديريت و شعب كمتر شود سريعتر به نتيجه دلخواه دست خواهيم يافت .

    معاون اجرايي مديريت گفت: همراه نمودن كاركنان در راستاي اهداف بانك از مهمترين وظايف روساي شعب است. بايد نظارت خوبي بر همكاران داشته باشيم و آن ها را به سمت بهبود فرايند امور جاري سوق دهيم كه بدون شك با اين كار شعب به سوي بهره وري حركت خواهند نمود.

ايشان با تاكيدبر تكريم ارباب رجوع و رفتار مناسب با مشتريان گفت: در مواجهه با مشتريان  سعه صدر و رفتار مناسب داشته باشيد و آنان را راهنمايي  نماييد تا مشتريان را به مشتريان وفادار بانك تبديل نماييد.

سپس روساي دواير در چهار بخش مالي، فروش املاك مازاد، مطالبات غير جاري و عملكرد بانك در جذب منابع  و ساير  بخش ها مطالبي را به تفصيل بيان نمودند و با همكاري  روساي شعب استان به ارائه پيشنهاد و راه حل هاي اجرايي و عملياتي پرداختند.   

 

آخرین بروزرسانی 1398/6/30