تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر وزیر راه و شهرسازی از روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد، لوح سپاس وزیر راه و شهرسازی از کارشناس روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد را تقدیم وی نمود.

محمدمهدی منتظری در این مراسم که با حضور مدیرشعب استان و مدیر روابط عمومی اداره کل مسکن و شهرسازی استان برگزار گردید ضمن تبریک به کارشناس روابط عمومی این مدیریت اظهار داشت: همکاری و اقدامات مشترک روابط عمومی بانک مسکن و اداره کل مسکن و شهرسازی استان در بخش اطلاع رسانی در زمینه خدمات ارائه شده از سوی بانک و آن اداره کل از قبیل طرح مسکن مهر، طرح اقدام ملی مسکن و همچنین بازآفرینی بافت فرسوده شهری قابل تقدیر می باشد.

معاون اداره کل راه و شهرسازی استان با اشاره به تاکیدات وزیر در خصوص معرفی عملکرد دولت گفت: روابط عمومی ها می توانند با تولید محتوای مناسب از دستاوردهای 8 ساله دولت در بخش مسکن و ساختمان، ابهامات و اتهامات عملکرد دولت در این بخش را از طریق پاسخگویی صریح، هماهنگ و هم افزا ابهام‌زدایی نمایند.

مدیرشعب استان یزد اعتلای جایگاه روابط عمومی مرتبط با وزارت راه و شهرسازی و انعکاس موثر و مناسب عملکردها را از اهم مواردی دانست که اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های این دستگاه باید در بخش خود به آن اهتمام ورزند.

محمد غفوریان نیز ضمن تبریک به کارشناس روابط عمومی مدیریت افزود: روابط عمومی در جهت انسجام بخشی به فعالیتها‌ و خدمات بانک، که منجر به ارائه خدمت عالی و شایسته به مردم و جامعه می گردد، نقش مهمی را ایفا می‌نماید.

غفوریان افزود: اطلاع رسانی از خدمات بانک مسکن به ویژه در مورد اعطای تسهیلات در بخش بافت فرسوده و بازآفرینی شهری با توجه به افزایش سقف تسهیلات مذکور که به تازگی به بانک و اداره مسکن و شهرسازی ابلاغ گردیده است، از اولویتهای همکاری روابط عمومی های بانک و آن اداره باشد تا با احیای بافت فرسوده شهری مانع از گسترش بی رویه شهر به حاشیه آن باشیم.

مدیرشعب استان یزد با اشاره به اقدامات و فعالیتهای بانک در حوزه های اجتماعی، زیست محیطی، آزادی زندانیان نیازمند، مدرسه سازی و بسیاری از فعالیتهای دیگر که در حوزه مسئولیت اجتماعی بانک انجام می گردد، نقش روابط عمومی در انجام و معرفی این نوع اقدامات را بسیار حائر اهمیت دانست.

کارشناس روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد از حضور معاون اداره کل مسکن و شهرسازی استان و مدیر روابط عمومی آن اداره و همچنین از همکاری و همراهی مدیرشعب استان تشکر نمود و گفت: همکاری و تعامل روابط عمومی های استان خصوصا در بخش مسکن و ساختمان می تواند گام موثری در جهت پیشبرد اهداف بانک باشد.

محمدرضا امراللهی افزود: روابط عمومی بانک مسکن و مسکن‌و‌شهرسازی و شهرداری توانست تبلیغات گسترده ای را در ارتباط با خدمات و تسهیلات قابل پرداخت در حوزه بازآفرینی بافت فرسوده در سطح شهر ارائه نماید. همچنین با تعاملات انجام شده بین روابط عمومی بانک و اداره کل مسکن و شهرسازی دو عدد تابلو از فضاهای تبلیغاتی محیطی اداره در اختیار بانک مسکن قرار گرفته است.

معاون دایره ارتباط و بازاریابی مدیریت ساخت مستند عملکردی در خصوص تامین مسکن اقشار متوسط جامعه از طریق طرح مسکن مهر و طرح اقدام ملی را از برنامه مشترک در دست اقدام روابط عمومی بانک و روابط عمومی اداره کل مسکن و شهرسازی استان نام برد.

آخرین بروزرسانی 1400/4/23