تازه های اخبار تازه های اخبار

همکاری اداره کل پست استان و بانک مسکن جهت وصول مطالبات

مدیرکل اداره پست استان یزد و مدیرشعب استان یزد در خصوص افزایش زمینه های همکاری دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، مدیر شعب استان یزد ضمن تشکر از همکاری اداره کل پست استان در خصوص ارسال ابلاغیه و اخطاریه‌های پستی بدهکاران تسهیلاتی ابراز امیدواری نمود با همکاری با آن اداره بتوان اقدامات موثری در زمینه وصول مطالبات را به ثمر رساند.

محمد غفوریان با اشاره به توانمندی پست در ارسال اخطاریه به مناطق روستایی و دور از مرکز استان اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اداره کل پست در این زمینه می تواند موجب تسریع در امور وصول مطالبات بانک و افزایش بهره‌وری گردد.

غفوریان در ادامه اظهار داشت: مدیریت شعب استان با تلاش همکاران و استفاده از روشهای جدید اطلاع رسانی و پیگیری وصول مطالبات موفق به کسب 300 درصد تحقق هدف در بخش کاهش تعداد پرونده های مطالباتی گردیده است.

وی تدوام همکاری با اداره کل پست را منشا ارائه خدمات گسترده به آن اداره و کارکنانش دانست و گفت: ماموریت بانک مسکن همواره تلاش در راستای خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه بوده و امید است کارکنان اداره کل پست استان نیز با آشنایی بیشتر با محصولات بانک مسکن از این خدمات بهره‌مند گردند.

غفوریان با معرفی بخشی از خدمات و تسهیلات مسکن بانک مسکن، آمادگی این بانک جهت انعقاد تفاهم‌نامه و گسترش همکاری و بهره‌مندی دوجانبه از خدمات را اعلام نمود.

مدیرکل اداره پست استان یزد ضمن ابراز خرسندی از همکاری با بانک مسکن، تلاش این اداره را ارائه خدمات مطلوب و سریع به مشتریان عنوان نمود و اظهار داشت: اداره کل پست با داشتن شبکه گسترده توزیع مرسولات می تواند با سرعت و دقت، اخطاریه های مطالباتی بانک را به دست مشتریان برساند.

علی محمد رحمانی پور با اشاره به فراگیری بیماری کرونا و تمایل بیشتر شهروندان به خریدهای اینترنتی و غیرحضوری از طریق پست، رشد حجم مبادلات و توزیع مرسولات پستی را بسیار چشمگیر دانست و استفاده بانک از این ظرفیت برای اطلاع رسانی از خدمات و محصولات را مهم و موثر ارزیابی نمود.

رحمانی پور ضمن استقبال از انعقاد تفاهم نامه گفت: خدمات متقابل بانک و پست می تواند موجب ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر به مشتریان گردد و اداره کل پست آمادگی ارائه انواع خدمات به بانک مسکن را دارد.

آخرین بروزرسانی 1400/3/8