مشارکت بانک مسکن یزد در ساخت پروژه مسکونی 900واحدی

مشارکت بانک مسکن یزد در ساخت پروژه مسکونی 900واحدی

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، نشستی با حضور مدیرشعب استان و روسای دوایر اعتباری و ارتباطات و بازاریابی مدیریت با مدیرعامل شرکت ساختمانی ملاصدرا یزد برگزار گردید.

مدیرشعب استان ضمن خوش‌آمد گویی به مدیرعامل این شرکت به معرفی بخشی از خدمات و تسهیلات بانک مسکن پرداخت و گفت: بانک مسکن تسهیلات متنوع و مختلفی را در اختیار شرکت‌های تعاونی مسکن و انبوه‌سازان قرار داده است و اولویت این بانک حمایت از ساخت و ساز حرفه‌ای و استفاده از فن‌آوری‌های نوین می باشد.

صیدنبی حیدریان گفت حمایت از فعالان و سازندگان حرفه ای بخش مسکن، ارتقاء کیفیت ساخت و ساز و مدیریت بهینه مصرف انرژی را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: بانک مسکن نهایت همکاری با انبوه سازان را جهت تامین مالی بخش مسکن داشته و رویکرد فعلی بانک حمایت قاطع از متخصصین این بخش می باشد و با توجه به وقوع بلایای طبیعی اخیر و آسیب های وارد شده به واحدهای مسکونی در این حوادث، لزوم ایمن سازی و ساخت مسکن با کیفیت مورد توجه و تاکید مدیران ارشد بانک نیز قرار گرفته و این موضوع در سیاست های اعتباری سال جاری کاملا مشهود است.

حیدریان در ادامه گفت: در صورت شروع همکاری، شرکت می‌تواند از مزایای بانکداری شرکتی بانک مسکن که شامل خدمات متمایزی مانند تعیین حد اعتباری در بخش‌های مختلف اقتصادی و همچنین تخفیف کارمزد در صدور ضمانتنامه می باشد استفاده نماید.

مدیرعامل شرکت ساختمانی ملاصدرا یزد ضمن تشکر از همکاری بانک مسکن و معرفی فعالیت‌های این شرکت، پروژه انبوه سازي مورد نظر را منطبق با الگوي مصرف مسكن با واحد هاي ميان متراژ و متوسط قيمت، عنوان نمود که در صورت حمایت بانک و اعطای تسهیلات به این پروژه، امکان ساخت واحدهای مسکونی با قیمت مناسب برای متقاضیان این پروژه فراهم خواهد شد.

مجید منظورالحجه مشارکت بانک در ساخت پروژه 900 واحدی این شرکت را گامی موثر در تامین مسکن ارزان قیمت برای اقشار متوسط جامعه و ایجاد رونق اقتصادی در منطقه نام برد و افزود: بانک مسکن به عنوان محرک بخش مسکن می تواند گام موثری در تامین مالی شرکت‌های فعال در حوزه مسکن و ساختمان بردارد.

آخرین بروزرسانی 1399/11/4