تقدیر از همکاران مهندس مدیریت استان یزد به مناسبت روز مهندس

مدیر شعب استان یزد در نشستی که با حضور همکاران مهندس مدیریت استان برگزار گردید ضمن تبریک روز مهندس، از ایشان تجلیل نمود.

صید نبی حیدریان در این نشست گفت: پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی و مهندس برجسته تاریخ علم این سرزمین، خواجه نصیرالدین طوسی، روز ملی مهندس نامگذاری شده است.‌‌ همان شخصیتی که باید از وی به عنوان پایه گذار عصر نوین علم و تکنولوژی ایرانی نام برد.

وی در ادامه افزود: مهندس در اندیشه و تاریخ ارزنده ایران اسلامی یادآور و تداعی کننده ابتکار، نوآوری و خلاقیت است که زمینه‌ساز رشد و محرک موتور پیشرفت کشور خواهد بود و شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست. مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از توانمندی های خود در عرصه‌های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند.

حیدریان اظهار داشت: جامعه ی مهندسان ايرانی با تعهد و اراده ی مثال زدنی خود، عليرغم اعمال برخی محدوديت ها از سوی دشمنان، همواره در راه خدمت به ميهن اسلامی مان ثابت قدم بوده اند و با تلاش مستمر و وقف خود، در راه سازندگی ايران بزرگ، اقدامات ارزنده ای جهت بی اثر كردن تحريم ها و نيل به خودكفايی كشور در عرصه ی توليد و اقتصاد ملی انجام داده اند.

در پایان مدیر استان با اهدا هدیه و لوح تقدیر از زحمات همکاران مهندس استان تشکر و قدردانی نمود.

Last Updated 1398/7/20